راهنمای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

رنگ و طرح کاغذدیواری در اتاق کودک می تواند تاثیر بسیار زیادی در تقویت تخیل ، اعتماد به نفس ، رفع بی قراری و تقویت احساسات کودکان ( دختر و پسر ) داشته باشد . رنگ ها توانایی بسیاری در تحریک هیجان ، تسکین و درمان افراد دارند ، به همین دلیل شما باید در انتخاب رنگ کاغذ دیواری در اتاق کودک خود کوشا باشید و به آن اهمیت دهید.

امروزه با بالارفتن سطح کیفیت کاغذ دیواری ها و تنوع در طرح ها ، والدین عزیز میتوانند با داشتن کمی حوصله و یک سلیقه خوب به وسیله کاغذ دیواری یک اتاق کاملا جذاب و شاد برای کودک خود طراحی کنند . ما در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی کاغذ دیواری اتاق کودک خود را انتخاب کنید .
رنگ نارنجی یکی از مناسب ترین رنگ ها برای کاغذ دیواری اتاق کودک شماست. این رنگ در طراحی ها خیلی کم استفاده می شود اما یکی از مناسب ترین رنگ های کاغذ دیواری محسوب می شود. این رنگ به حس ارتباطات کودک کمک و آن را تقویت می کند.
  • رنگ زرد نیز برای تقویت حس شادابی و تفکر کودک شما مناسب است
  • از نظر روانشناسی رنگ آبی استرس را کاهش و آرمش کودک شما را به اوج میرساند . از آن جایی که اغلب کودکان پسر پر هیجان هستند, رنگ آبی گزینه مناسبی برای اتاق آن ها می باشد. رنگ آبی پرخاشگری و فشار خون کودک شما را کاهش می دهد و برای اتاق کودکانی که کج خلق هستند و از دیگر مشکلات رفتاری رنج می برند مناسب است.
  • صورتی از مناسب ترین رنگ ها برای دختران است و ما فکر میکنیم که برای کودکان پسر نمیتوانیم از آن استفاده کنیم ، اما درواقع رنگ صورتی در تقویت حس آرامش برای کودکان اعم از دختر و پسر مناسب است.
  • رنگ ارغوانی دوست داشتنی و آرامش بخش است، درست مانند آبی و صورتی برای هر دو جنسیت فرزند شما مناسب است. بنفش به نسبت آنکه به آبی و یا قرمز نزدیک باشد خصوصیات آنها را منتقل می‌کند. این رنگ همچنین یک حس رویا و جادو به انسان ‌می‌دهد و اگر به دنبال فضای جادویی هستید بنفش همان رنگ است. این رنگ با وفاداری و وظیفه‌شناسی ارتباط دارد. بنفش روشن و یاسی حس آرامش دارد و بنفش تیره فضای اتاق را لوکس و تجملی می‌کند.
برای مشاهده نمونه ها روی تصاویر زیر کلیک کنید

kids-staging_light-e1301363544965.jpg

kqz_1.jpg

kqz_2.jpg

 

پیوست ها

  • آبی_کاغذ1.jpg
    آبی_کاغذ1.jpg
    81.5 کیلوبایت · بازدیدها: 351
آخرین ویرایش توسط مدیر:

موضوعات مشابه