نصب پارتیشن تک جداره اداری

نصب و اجرای پارتیشن تک جداره اداری
اگر نیاز به پارتیشن اداری برای دفتر کار خود دارید کافیست همین حالا تماس بگیرید تا همین حالا برای کارشناسی و تعیین متراژ بیاییم . اجرای صفر تا صد کار را به کننده کار بسپارید .
برای سفارش یا مشاوره با شماره : 09388346463 ( محمدی) تماس بگیرید .
پارتیشن های تک جداره برای جداسازی فضای اتاق و شرکت بسیار مناسب هستند ، البته نباید انتظار جلوگیری از رد و بدل صدا را داشته باشیم . اگر شما نیاز به این دارید که صدای شما از درون اتاق به بیرون درز نکند باید از پارتیشن دوجداره استفاده کنید ، البته باید از هنگام سفارش درخواست کنید که در میان پارتیشن دوجداره بی صدا ، فوم برای جلوگیری از رد شدن صدا جایگذاری کنند.
ضمنا باید به عرض شما مشتری عزیز برسانیم که حتی دوجداره هم توانایی 100 درصد را دربرابر صدا ندارد و هرکسی که به شما بگوید که پارتیشن دوجداره 100 درصد جلوی صدا را میگیرد دروغی بیش نگفته است ! معمولا تا حدود 70 درصد در برابر صدا به صورت عایق عمل میکنند .
یکی مزایای استفاده پارتیشن در دفتر کار این که محیط اداری شما را به مراتب لوکس تر ، جذابتر و به قول قدیمی ها رنگ و لعاب می دهد . برای اینکه به بقیه جاهای دفتر خود هم دید داشته باشدی می توانید از ارتفاع 1 متر به بعد را شیشه کار کنید و ترکیبی از شیشه و چوب استفاده نمایید .
مدل های زیر نمونه کار های گرفته شده توسط نصاب پارتیشن بعد از اتمام کار است . البته در بعضی از عکس ها ممکل هست بهم ریختگی باشه اون هم بخاطر آشفتگی دفتر مشتری در هنگام تعمیرات هست و به بزرگی خودتون ببخشید !
photo5861928196767853828.jpg

مدل پارتیشن تک جداره شیشه ای
این مدل پارتیشن ترکیبی از چوب و شیشه است که توسط گروه نصب جابرینا اجرا شده ، البته این پارتیشن ها به علت قیمت مناسبی که دارند شاید قابل مقایسه با دوجداره نباشند .
photo5816899897075542957.jpg

نمونه کار دیگه رو میتونید ببینید ، اگر تصمیم به سفارش پارتیشن تک جداره اداری دارید همین حالا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از قیمت پارتیشن تک جداره آگاه شوید ، البته قیمت این نوع جدا کننده ها بسیار مناسب تر از دوجداره می باشند ولی قبل از هر چیز باید اقرار کنم که دو جداره چیز دیگه ای هست . هم از لحاظ کیفیت و کارایی و از نظر زیبایی در عین حال عایق صدا هم هست .

photo5861928196767853827.jpg

 
آخرین ویرایش:

موضوعات مشابه