ساخت درب آهنی - قیمت درب فلزی و نصب در آهنی

لیست قیمت درب آهنی و فلزی

جابرینا با 16 سال سابقه در صنعت ساختمان، ساخت و نصب درب فلزی خانه خود رابه ما بسپارید . اصلی ترین قسمت مهم از نمای ساختمان درب خانه شماست که در اولین نگاه به چشم میخورد . به همین دلیل در انتخاب مدل درب فلزی ساختمان می بایست دقت لازم را به عمل آوریم . ما بهترین طرح های در آهنی را به شما پیشنهاد میکنیم تا بتوانید زیباترین درب را برای خود انتخاب کنید . همچنین باید مناسب ترین قیمت درب فلزی را انتخاب کنید ضمن اینکه کیفیت بالایی هم داشته باشد .

برخی از نمونه کارهایمان را برای شما آماده کرده ایم :
darb-felezi.jpg

darb-felezi3.jpg

darb-felezi4.jpg
darb-felezi2.jpgقیمت درب فلزی

قیمت درب فلزی ( price iron door ) بستگی به نوع آلیاژ استفاده شده تغییر می کند ، اما مهمترین عاملی که می تواند قیمت در آهنی را تحت تاثیر قرار دهد مدل درب آهنی است . یعنی میزان فرمی که روی درب شکل میگیرد هم یکی از عامل هایی است که تغییر بسزایی در قیمت درب دارد . همچنین وزن آهن مورد استفاده قرار گرفته شده هم باید مد نظر داشته باشیم . چرا که در مرحله اول قیمت گذاری ، وزن درب آهنی تعیین کننده می باشد همچنین بستگی به ضخامت پروفیل قوطی که استفاده می شود دارد . اگر میخواهید که جابرینا ساخت درب آهنی خانه شما را انجام دهد همین حالا تماس بگیرید !

مدل در آهنی : در اینجا تعدادی از مدل های در آهنی را برای شما آماده کرده ایم ، امید واریم برای شما مفید واقع باشد .

درب آهنی فرفوژه

یکی از گزینه های زیبایی که می توانید برای انبار یا حیاط خود استفاده کنید درب فرفوژه است . متخصصین ما با سعی و کوشش فراوان هر روزه در تلاشند که با طراحی مدل های جدید بتوانند برند جابرینا را سرپا نگه دارند . همچنین باید به اطلاع برسانیم که جابرینا ، تاکنون 36 مدل درب فلزی را به طور اختصاصی ثبت کرده است . با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید چرا که ما از صفر تا صد کار با شما هستیم . حتی قفل درب را خریداری میکنیم و برای شما نصب و تست میکنیم ، همچنین قابل توجه مشتریان باید بگوییم که قفل ها 24 ماه ضمانت نامه دارند .

02-wine-cellar-doors-wrought-iron.jpg


نصب درب فلزی در سراسر کشور

تیم قدرتمند جابرینا در سراسر کشور خدمات خود را ارائه می دهد به ویژه در شهر تهران که پر جمعیت ترین شهر کشور است همچنین یکی از نمونه کار های ما را میتوانید در جاده هراز ، امامزاده هاشم تماشا کنید که الهام گرفته شده از بهترین طرح های امام زاده ای هستند .

01-wine-cellar-doors-wrought-iro n.jpg

 
آخرین ویرایش: