6 مدل کاغذ دیواری پذیرایی | قیمت کاغذ دیواری

طرح‌های زیبای کاغذ دیواری برای انتقال تجربه غذا خوردن شما

اگر محل خاصی وجود داشته باشد که تمام خانواده فارغ از برنامه‌ها و مشغله‌های روزانشان گرد هم جمع شوند، این مکان جایی نیست مگر اتاق غذاخوری. به شما توصیه می‌کنیم اتاق غذاخوری خود را به مکانی دوست‌داشتنی و راحت تبدیل کنید. این کار را با اضافه کردن رنگ، طرح و نقش، بافت یا چاپ برروی دیوار آغاز‌کنید.
۱- ایده اول ، کاغذ دیواری آجرنمای مصنوعی

01-Dining-room-wallpaper_brick-wall.png


بله! دیوار آجرنما به اتاق خاصی محدود نمی‌شود. شما می‌توانید تنها با استفاده از این کاغذ دیواری چشم‌گیر به اتاق غذاخوری نمایش‌نامه‌ای را به آن اضافه کنید. دیوار آجرنما مطمئنا چشم‌ها را به‌سوی خود خیره می‌کند و ماهیتی روستایی به فضای داخلی منزل شما می‌بخشد. اگر رنگ آجر موردپسندتان نباشد، شما همچنین می‌توانید از آجر سفید رنگ استفاده کنید که باعث بزرگ‌تر به‌نظر آمدن فضای شما می‌شود.
برای دیدن مدل کاغذ دیواری سه بعدی به مطالب مشابه مراجعه کنید .
۲- کاغذ دیواری اتاق غذا خوری ؛ فقط آن‌را راه‌راه کنید

02-Dining-room-wallpaper_stripes-.png

کاغذ دیواری راه‌راه به‌نظر بسیار زیباست. این طرح رایحه‌ای از هوای تازه به فضای داخلی می‌بخشد و فاکتورهای معاصر را تقویت می‌کند. با طرح پرده‌ها هماهنگ میشود یا تضاد پیدا می‌کند. به سبک شخصی خود در گذشته برگردید و آن طرح ‌را ظریف و پرنشاط بسازید.

۳- استفاده از لکه طلایی

03-Dining-room-wallpaper_golden.png


سبک متالیک هیچ‌گاه از رده خارج نمی‌شود. شما می‌توانید سبک منزل خود را با طرح متالیک در هر فرمی حفظ کنید. کاغذ‌ دیواری زبر با لکه‌هایی از رنگ طلایی برای اتاق غذاخوری شیک به‌نظر می‌رسد و به فضای داخلی ظاهری لوکس و جذاب می‌بخشد.

۴- طرح چهارم ، غوغای رنگ‌ها

04-Dining-room-wallpaper_colourful.png


اگر سبک شما پر جنب و جوش و پر سروصدا باشد، این ایده را مورد توجه قرار دهید. شما می‌توانید با انتخاب کاغذ دیواری با نقش‌های هندسی و رنگ‌های شیک جزییات جالبی به آن ببخشید. با استفاده از این نوع محصول ، زندگی را به درون اتاق غذاخوریتان بیاورید و لحظات وعده‌های غذاخوردنتان را سرگرم‌کننده و شاد بسازید.

۵ . موزایک الهه شعر و موسیقی

05-Dining-room-wallpaper_mosaic-.png

این سخن کیست که موزاییک باید فقط در آشپزخانه بکار ‌رود؟ ما این ایده را برای اتاق غذاخوری درنظر داریم چراکه آن‌جا را درخشان و برجسته می‌کند. کاغذ دیواری با نقش موزاییک سبک زیبایی را برای دیوار اتاق غذاخوری خلق‌می‌کند. اضافه کردن آینه‌ها، لوح‌ها،یا قاب‌عکس‌ها به این زمینه دیوار را به سبکی همه‌پسند تبدیل می‌کند.

۶- عکس‌برگردان‌های تزیینی

06-Dining-room-wallpaper_decals.png


‌عکس‌برگردان‌ها جزییات جالبی را به اتاق‌ غذاخوریتان اضافه می‌کنند و هزینه زیادی برایتان به‌جا نمی‌گذارد. عکس برگردان‌ها را به‌صورت آن‌لاین می‌توان خرید یا آن را از نزدیک‌ترین فرو‌شگاه می‌توان تهیه کرد. با استفاده از این عکس‌برگردان‌ها داستان‌های جالبی تعریف کنید و فراموش نکنید که آن‌ها را با فضای داخلی خود هماهنگ کنید.
اینک شما احتمالا ایده ای برای متناسب کردن اتاق غداخوری خود بدست آورده‌اید. ما به شما اصرار می‌کنیم که رو به جلو پیش روید و زمانی که سبک دلخواه‌تان را یافتید آن‌ را اجرا کنید. به ما بگویید درباره این ایده‌ها چگونه فکر می‌کنید.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر: