دریافت کد بورسی | افتتاح حساب بورس غیر حضوری و انجام معاملات آنلاین

دریافت کد بورسی غیر حضوری
آشنایی کامل ندارید ؟ کارشناسان ما به صورت تلفنی از 0 تا 100 کار را همراه شما هستند .
اگر ساکن شهر تهران و کرج هستید می توانید با پرداخت 25 هزار تومان در خانه یا محل کار کد بورسی دریافت کنید. کافیست تماس بگیرید !
اولین گام برای خرید و فروش سهام در بورس اوراق بهادار، دریافت کد سهامداری (کد معاملاتی بورس) است که هر شخص لازم است برای انجام معاملات خود نسبت به دریافت کد معاملاتی بورس اقدام کنند.
فرم دریافت کد بورسی آنلاین
اطلاعات خود را در فرم بالا وارد نمایید ، اولین وقت اداری با شما تماس میگیریم.
همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر در تلگرام با آیدی : modabber_asia در ارتباط باشید .

1 . علاقه مندانی که میخواهند در بازار بورس فعالیت کنند ، در اولین مرحله باید کد بورسی داشته باشند ، همچنین دوستانی که میخواهند به صورت اینترنتی ( آنلاین ، معاملات برخط ) سهام خرید و فروش کنند باید حداقل مدرک ، دیپلم را داشته باشند .
2 . دوستانی که می خواهند وام مسکن بگیرند ، حتما متوجه این امر شدید که باید از جانب سازمان بورس اقدام کنید ، و با دریافت کد بورسی خود نزد کارگزار ، می توانند نسبت به خرید اوراق مسکن اقدام کنند . اوراق تسه ، وام مسکن بدون سپرده یا همان اوراق تسهیلات مسکن می باشد .
3 . پیمانکارانی که کار های دولتی انجام می دهند ، هم باید کد بورسی داشته باشند ، پیمانکاران دولت برای دریافت پول خود نیاز دارند تا بتوانند اوراق خزانه اسلامی خود را به فروش برسانند .
photo_2017-11-13_09-28-57.jpg

بورس چیست ؟
برای شناخت بورس و آشنایی بیشتر ، بهتر است از " بازار " و تعریف آن شروع کنیم ، در یک تعریف ساده ، می توان گفت که ، بازار مکانی است که در آن خرید و فروش صورت می گیرد ، و ساده تر این است که بگوییم هرگاه شرایطی فراهم شود که بین خریدار و فروشنده رابطه برقرار شود و معامله ای صورت پذیرد بازار تشکیل شده است . این شرایط می تواند مکان خاصی باشد یا شبکه ارتباطی مانند اینترنت ، که در کلیه کشور ها سهام به صورت اینترنتی معامله ، خرید و فروش ، می شود . همچنین ایران هم از نوع امکانات بهره مند است . و شما می توانید با دریافت کد بورسی اقدام به خرید سهام نمایید .

photo_2017-11-13_09-29-07.jpg


انواع بورس در ایران :
1 . بورس کالا : بازاری که در آن خرید و فروش کالای معین صورت میگیرد و به طور منظم و دائم فعال است بورس کالا نام دارد . در بورس کالا معمولا مواد خام و مواد اولیه مورد معامله قرار میگیرد . هر بورس کالایی را با نام همان کالایی که مورد معامله قرار میگرد نام گذاری می کنند . برای مثال ، بورس نفت ، بورس گندم ، بورس جوجه یکروزه ، بورس سکه
2 . بورس اوراق بهادار : در بورس اوراق بهادار دارایی های مالی از قبیل سهام ، اوراق مشارکت ، اوراق تسهیلات مسکن و .. مورد معامله قرار می گیرد . بیشتر فعالیت مردم در بورس اوراق بهادر است . در این میان اکثرا به خرید و فروش سهام می پردازند . همچنین پیمانکاران دولتی هم در بورس فعالیت دارند تا بتوانند مطالبات خود را از دولت دریافت کنند .

photo_2017-11-13_09-29-22.jpg
 
آخرین ویرایش:
loading...
سلام. میخوام کد بورسی بگیرم. باید چیکار کنم؟
 
سلام. میخوام کد بورسی بگیرم. باید چیکار کنم؟
سلام وقت بخیر ، برای دریافت کد بورسی با شماره 02155447875 تماس بگیرید .
 
آخرین ویرایش: