قیمت بلوک شیشه ای سقف | معایب و مزایای آجر شیشه ای

کاربرد بلوک شیشه ای و معرفی آن

تیم جابرینا با بهره‌گیری از افراد حرفه ای در نصب بلوک شیشه با قیمت مناسب، مشاوره و بازدید رایگان در تهران آماده به‌همکاری می‌باشد.
آجر ها و سایر بلوک به دلیل تاریک کردن محیط جای خود را به بلوک شیشه ای داده، تایل شیشه ای همانطور که از نامش پیداست در ساخت آن از شیشه، شن، خاکستر سودا و سنگ آهک نیز استفاده می شود. این سبک از آجرشیشه‌ای از دو لایه شیشه وکیوم تشکیل شده.علاوه بر زیبایی و حفظ روشنایی محیطی دلپذیر را برای شما به ارمغان می آورند، عایق مناسبی در برابر سرما، رطوبت و حرارت نیز هستند. بلوک های شیشه ای علاوه بر این که در کشور خودمان تولید می شود در بازار محصول کشورهای چین، فرانسه، ایتالیا و آلمان نیز موجود است.
آجر شیشه ای.jpg

مزایا آجر شیشه ای بلوک شیشه در سقف

  1. امنیت بالا (به دلیل استحکام بالا)
  2. روشنایی و نورپردازی زیبا
  3. نصب سریع و آسان
  4. جداکننده فضاهای داخلی
  5. قیمت مناسب و طرح ها و رنگ های مختلف
  6. کمتر اشغال کردن محیط (به دلیل نازک بودن)
  7. نظافت راحت

معایب بلوک شیشه ای

یکی از معایب اصلی تایل شیشه ای تایل شیشه ای میتوان از عدم تعمیر آن نامبرد، بدین صورت که وقتی که شکسته می شود دیگر نمیتوان تعمیر کرد، باید بلوک شیشه ای جدید خریداری کنید.

انواع مدل و طرح بلوک شیشه ای

این سبک از بلوک درای طرح و رنگ های مختلفی هستند که بیشترین موارد استفاده شده عبارتند از طرح آجر شیشه ای کوبیسم، آجر شیشه ای کوبیسم، بلوک شیشه ای مات، طرح دار، شفاف، رنگی، توپر، نشکن، دبل استار، کلودی و حبابی هستند که هر کدام در محیط های مختلف استفده می شوند

عکس و تصویر بلوک شیشه ای سقف و دیوار

آجر شیشه سقف.jpg

بلوک شیشه ای سقف.jpg
قیمت بلوک شیشه ای.jpg
تایل شیشه ای.jpg

بلوک شیشه ای پله.jpg

قیمت بلوک شیشه ای سقف

قیمت انواع آجر شیشه ای با توجه به مدل و شرکت تولید کننده متفاوت می باشد، ضمن اینکه در شرایط اقتصادی فعلی کشور با توجه به نوسانات بالای قیمت ارز از ارایه قیمت در سایت معذوریم، به همین جهت برای اطلاع از قیمت روز بلوک ها با شماره زیر تماس بگیرید. ما در کمترین زمان پاسخگوی شما هستیم.
بلوک شیشه ای.jpg

بلوک شیشه ای دیوار.jpg
نکته: اندازه بلوک ها 20 در 20 می باشد
 
آخرین ویرایش:
نویسنده موضوعات مشابه دسته بندی پاسخ ها تاریخ انتشار
A سقف کاذب 0

موضوعات مشابه