قیمت کاغذ دیواری به همراه طرح و مدل های مختلف آن

طرح و قیمت کاغذ دیواری

طرح و قیمت كاغذ یواری نسبت به رنگ امكان مانور بیشتری در افزایش زیبایی نمای ظاهری خانه در اختیار ما قرار می دهد.به عنوان مثال برای كوتاه تر جلوه دادن ارتفاع سقف یك اتاق به راحتی می توانیم از كاغذهایی با طرح های افقی استفاده كنیم. همچنین با استفاده از کاغذ دیواری بافت دار علاوه بر عمق بخشیدن به دیوارهای اتاق، صدای محیط نیز جذب می شود.
طرح و قیمت کاغذ دیواری امروزه پاسخگوی هر نوع سلیقه ای هستند. چنانچه فضایی آرام و آرامش بخش را می پسندید از کاغذ دیواری گلدار با رنگ های ملایم استفاده كنید و یا چنانچه از فضایی پرانرژی و زنده لذت می برید کاغذ دیواری با رنگ های درخشان و شاد و طرح های مدرن و هندسی را به كار ببرید.
اگر به دنبال طرح و قیمت کاغذ دیواری مناسب هستید، ما در اینجا چند نمونه به شما معرفی می کنیم.

پارچه ای وینیل.jpg

کاغذ د یواری وینیل جامد

وینیل با کیفیت ترین نوع کاغذ دیواری است. از این کاغذ دیواری در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود. کاغذ دیواری وینیل جامد ضد آب است و در برابر ضربه و خراش مقاومت بالایی دارد.

کاغذ دیواری پوششی.jpg

کاغذ دیواری وینیل پوشش دار

این طرح کاغذ دیواری از کاغذ ساخته شده و با یک لایه وینیل پوشیده شده است. تمیز کردن آن بسیار راحت است.

کاغذ دیواری چندلایه.jpg

کاغذ دیواری با پوشش چند لایه وینیل

لایه رویی این کاغذ دیواری به لایه پشتی آن که وینیل جامد است متصل شده است. سطح آن ضخیم متر است و در در برابر رطوبت و لکه مقاومت بالایی دارد و به راحتی آسیب پذیر نیست.

پارچه ای وینیل1.jpg

کاغذ دیواری پارچه ای وینیل

یک لایه به کار رفته در این کاغذ دیواری پارچه است که به سطح زیرین آن که وینیل جامد است متصل شده است. اگر سطح دیوار شما آسیب جدی دیده ، بهتر است از این مدل کاغذ دیواری استفاده کنید، زیرا آسیب ها و خراش ها را به طور کامل پوشش می دهد. اگر قصد تعویض یا جابه جایی کاغذ دیواری را دارید به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.


طرح چمن.jpg


کاغذ دیواری طرح چمن

الیاف به کار رفته در این کاغذ دیواری بامبو، ابریشم و یا کتان است. طرح به کار رفته در آن سبب می شود فضای اتاق شما طبیعی به نظر برسد. تمیز کردن این نوع کاغذ دیواری کمی مشکل است، اما زیبایی و جذابیت خاصی در فضای اتاق شما به وجود می آورد.

فویلی.jpg

کاغذ دیواری فویلی

رنگ و طرح به کار رفته در این مدل کاغذ دیواری طلایی، نقره ای یا مسی است. کاغذ دیواری فویلی فضای اتاق شما را شفاف تر و روشن تر می کند. هنگام نصب کاغذ دیواری دقت کنید سطح دیوار کاملاً صاف باشد، در غیر اینصورت کاغذ دیواری شما جلوه خوبی نخواهد داشت.

طرح برجسته.jpg

کاغذ دیواری با طرح برجسته

الیاف به کار رفته در این نوع کاغذ دیواری معمولاً پلی استر یا نایلون هستند. از آنجا که الیاف به کار رفته با هم همپوشانی دارند طرح به کار رفته در آن برجسته و فشرده به نظر می رسد. معمولاً جنس به کار رفته در کاغذ دیواری برجسته مخملی است. می توانید طرح روی کاغذ دیواری را خودتان انتخاب کنید و سفارش دهید. متخصصان ما می توانند در مورد اینکه چه طرحی مناسب فضای دکوراسیون شما می باشد به شما مشاوره ارائه دهند. سعی کنید طرحی را انتخاب کنید که با فضای اتاق و دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد.

رول کاغذ دیواری.jpg


اندازه معمول هر رول کاغذ دیواری

هر رول کاغذ دیواری عرض و طول خاصی دارد، اندازه هر رول کاغذ دیواری با توجه به مشخصات پشت کاغذ مورد بررسی قرار گیرد.
اندازه رول های معمول در بازار:

  • عرض 53 سانتیمتر در طول 10 متر
  • عرض 70 سانتیمتر در طول 8.5 متر
  • عرض 90 سانتیمتر در طول 12.5 متر
  • عرض 106 سانتیمتر در طول 10 متر
  • عرض 64 سانتیمتر در طول 10 متر
  • عرض 70 سانتیمتر در طول 10 متر
  • عرض 90 سانتیمتر در طول 12.5 متر
  • عرض 106 سانتیمتر در طول 15.5 متر

کاغذ دیواری (2).jpg


جهت اطلاع از قیمت دقیق انواع کاغذ دیواری اعم از ایرانی،ایتالیایی،چینی و آلمانی و ... می توانید با مشاوران ما در گروه طراحی و معماری جابرینا تماس حاصل فرمایید.

منبع: http://www.wallpaperwarehouse.com/blog/which-type-of-wallpaper-is-right-for-you
 
آخرین ویرایش: