طرح مختلف کاغذ دیواری و ویژگی آنها به همراه قیمت، شیوه نصب و گارانتی

طرح مختلف کاغذ دیواری و مدل های آن

برخی افراد علاقه دارند دیوارهای اتاق یا خانه خود را با رنگ بپوشانند، اما بر عکس، برخی دیگر نیز هستند که طرح کاغذ دیواری را برای تزئین منزل و پوشاندن سفیدی و لختی دیوارها ترجیح می‌دهند. اگر شما هم مثل آنها فکر می‌کنید بهتر است چند نکته اصلی را بدانید.
امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در طراحی کاغذ صورت گرفته است، انتخاب تصویر زمینه و نصب آن بسیار راحت شده است. می‌توانید به راحتی بهترین طرح را برای اتاق خود انتخاب کنید که با سلیقه شما سازگار باشد.

کاغذ دیواری1 (1).jpg


از جمله طرح‌های محبوب کاغذ دیواری عبارتند از :

طرح وینیل

این مدل به علت انعطاف‌پذیری، نصب آسان، تمیز کردن آسان از محبوبترین طرح‌ها به شمار می‌رود. با توجه به سبک تزئین و طراحی اتاق خود، می‌توانید طرح کاغذ دیواری وینیل را انتخاب کنید.

وینیل جامد.jpg

طرح وینیل جامد

این طرح به صورت ورقه ورقه‌ای جامد با طرح برجسته است که برجستگی آن به زیبایی آن افزوده است. این طرح به دلیل ضخامت آن از با دوام‌ترین کاغذدیواری محسوب می‌شود. علاوه بر این تمیز کردن آن نیز بسیار آسان است.

وینیل جامد 1.jpg

طرح وینیل پارچه‌ای

این طرح به دلیل احساس طبیعی بودن و بافت آن از محبوبترین طرح‌ها محسوب می‌شود. کاغذ دیواری وینیل پارچه‌ای از حفاظت و دوام خوبی برخوردار است. این طرح یک انتخاب فوق‌العاده برای اتاق نشیمن یا ناهارخوری است. نوع بافت و پارچه به کار رفته در آن یک عنصر کلیدی محسوب می‌شود.

گالوانیزه.jpg


طرح ورق گالوانیزه

استحکام مواد به کار رفته در این کاغذ دیواری استحکام زیادی دارد که قابلیت شستشوی آن را فراهم می‌کند. پوشش کاغذ دیواری گالوانیزه یک گزینه عالی برای محیط‌های مرطوب مانند حمام، آشپزخانه، استخر و.... محسوب می‌شود.

کاغذ دیواری مسطح نازک.jpg

طرح وینیل مسطح و نازک

اگر از جمله افرادی هستید که علاقه‌مند به تنوع هستید، می‌توانید از این طرح استفاده کنید. کاغذ دیواری مسطح نازک قابل شستشو است، نصب آن آسان است و به راحتی کنده یا پاره نمی‌شود. اگر قصد تغییر دکوراسیون یا ساختار اتاق خود را دارید می‌توانید به راحتی آن را از دیوار جدا و دوباره نصب کنید.

کاغذ دیواری نازک.jpg

کاغذ دیواری نازک

این مدل به راحتی نصب و تمیز می‌شود. ماده به کار رفته در آن PVC و VOC آزاد است. با استفاده از یک چسب می‌توانید کاغذ را به راحتی به دیوار نصب کنید.

کاغذ دیواری (1) .jpg

کاغذ دیواری آماده

در این طرح نیاز به خرید چسب ندارید، زیرا چسب بر روی کاغذ دیواری است. چسب آن، چسب خشک است و فقط با خیساندن پشت کاغذ می‌توانید آن را بر روی دیوار نصب کنید.

کاغذ دیواری الیاف طبیعی.jpg

طرح ساخته شده از الیاف طبیعی

این طرح از ترکیبات و الیاف کاملاً طبیعی ساخته شده است. لذا تمیز کردن آن کمی مشکل‌تر است. هنگام تمیز کردن باید مراقب باشید تا رنگ یا طرح روی آن کنده نشود. در غیر اینصورت نیاز به ترمیم دارد. با استفاده از یک برس یا جاروبرقی می‌توانید سطح آن را تمیز کنید تا آسیب نبیند.

کاغذ دیواری 2.jpg


اگر به دنبال کاغذ دیواری با طرح مورد نظر هستید، می توانید نمونه های آن را بر روی سایت ما مشاهده نمایید و یا با مشاورین ما در گروهی معماری جابرینا تماس حاصل نمایید.

منبع سایت:https://www.wallpaperboulevard.com/blog/what-are-the-different-types-of-wallpaper-57.aspx
 
آخرین ویرایش: