مدل های جدید آینه دکوراتیو حمام و سرویس بهداشتی به همراه قیمت و شیوه نصب

آینه دکوراتیو حمام و سرویس بهداشتی

اهمیت سبک آینه دکوراتیو حمام و سرویس بهداشتی از دیگر قسمت های منزل شما بیشتر است. فاکتورهای مختلفی در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی نقش دارند که هر یک از آن ها می‌توانند متناسب با نیاز و ابعاد فضا در ایجاد فضای ایده‌آل و مناسب تاثیرگذار باشند.
توجه به نورپردازی، متریال ، بافت و رنگ‌های به کاربرده شده در حمام و از همه مهم تر چیدمان این فضا، باعث می‌شود که حتی کوچکترین حمام به فضایی چند منظوره و کاربردی تبدیل شود. با استفاده از این طرح احساس راحتی بیشتری در محیط دارید.

Mirror-In-The-Bathroom.jpg

اگر منزل شما کوچک است و در قسمت های مختلف نمی توانید آینه نصب کنید، می توانید در یک قسمت از دیوار حمام یا سرویس بهداشتی آینه دکوراتیو نصب کنید. سبک، اندازه، طرح و مواد به کار رفته در آینه حمام، سرویس بهداشتی با آینه اتاق نشیمن و سایر قسمت‌های دیگر متفاوت است. مواد به کار رفته در آینه سرویس بهداشتی به دلیل رطوبت موجود در فضا مقاومت بیشتری دارند.

3 .jpg

آینه دکوراتیو مقاوم در برابر رطوبت

از آنجا که بیشتر آینه‌های تزئینی از چوب ساخته شده‌اند در برابر آب و رطوبت مقاومت زیادی ندارند، بنابراین از قاب آینه چوبی در حمام و سرویس بهداشتی خود استفاده نکنید. آینه سرویس بهداشتی و حمام لبه ای و آجدار هستند و قطعات نگه دارند به کار رفته در پشت آینه ، سبب مقاومت آینه در برابر رطوبت داخل حمام یا سرویس بهداشتی می‌شود.
قاب به کار رفته در اطراف آینه دکوراتیو مخصوص سرویس بهداشتتی سبب محافظت آینه در برابر رطوبت همچنین افزایش طول عمر آینه می شود. برای انتخاب آینه مناسب برای حمام یا سرویس بهداشتی با مشاوران ما تماس بگیرید.

2.jpg

افزایش بعد فضا و نور

استفاده از آینه دکوراتیو باعث افزایش نور و فضای اتاق یا سرویس بهداشتی می‌شود. اگر حمام شما کوچک است آینه‌ای را نصب کنید که کل فضای دیوار یا بالای منطقه سینک را پوشش دهد. با استفاده از این سبک، فضای سرویس بهداشتی و حمام افزایش می‌یابد.
می‌توانید طرح جدید برای نصب آینه در حمام یا سرویس بهداشتی به کار ببرید. به عنوان مثال در اطراف دیوار حمام آینه‌های مستطیل شکل با قاب هنری نصب کنید. این سبک سبب افزایش نور در فضا می‌شود. استفاده از آینه همچنین نور و روشنایی در فضای حمام یا سرویس بهداشتی به وجود می‌آورد، ممکن است این نور طبیعی به نظر نرسد اما زیبایی حمام یا سرویس بهداشتی را افزایش می‌دهد.
می توانید در کنار آینه از لامپ‌های کوچک تزئینی استفاده کنید. استفاده از آینه و چراغ تزئینی هم حمام را بزرگتر جلوه می‌دهد و هم چراغ ها در مواقع مختلف کارایی لازم را دارند. می‌توانید چراغ‌های تزئینی را در قسمت بالای آینه یا روشویی نصب کنید، با این روش دکوراسیون فضای حمام شما به طور کامل تغییر می‌کند.
استفاده از نورهای تزئینی در اطراف آینه حمام همچنین باعث می‌شود آینه به صورت یک نقطه کانونی جلوه داده شود و قسمت روشویی سایه ای بر روی آینه نمی‌اندازد.

5.jpg

استفاد از کمد و قفسه آینه دار در حمام

استفاده از کمد یا قفسه آینه دار هم باعث زیبایی فضای حمام می‌شود و هم به دوبرابر شدن فضا و نور و بزگتر جلوه دادن آن می‌شود. تصویر درون آیه به فضای شما عمق می‌بخشد و سبب می شود شما حس خوب و بهتری در فضا داشته باشید.

کاشی آینه ای 4.jpg

استفاده از کاشی آینه‌ای در حمام

اگر حمام شما کوچک است، می‌توانید از کاشی‌های بزرگ که ساختار آینه تونالیت در آن به کار رفته استفاده کنید. سعی کنید از رنگ روشن برای انتخاب کاشی استفاده کنید. رنگ‌هایی مانند آبی آسمانی، لیمویی، سبز روشن و... از رنگ‌های ملایمی است که فضایی آرام بخش در حمام یا سرویس بهداشتی شما به وجود می‌آورد.
سعی کنید از ترکیب دو رنگ در کاشی آینه‌ای استفاده کنید، زیرا تلفیق رنگ‌های مختلف باعث شلوغ شدن فضای شما می شود. برای عمق بخشیدن به فضای حمام می‌توانید رنگ سقف حمام را تیره و رنگ کاشی را روشن انتخاب کنید. تکه آینه‌های به کار رفته در کاشی سبب افزایش بعد و فضای حمام می‌شود.

سینک آینه ای.jpg

استفاده از کابینت و سینک براق با طرح آینه

کابینت، سینک براق، دیوار شیشه‌ای یا آینه‌ای تأثیر زیادی در روشن شدن و بزرگ نمایی فضای حمام شما دارد. کابینت آینه‌ای بهترین گزینه برای حمام و سرویس بهداشتی هستند، زیرا هم کاربرد مناسب دارند و هم کار آینه را انجام می‌دهد. می‌توانید از کابینتی استفاده کنید که درب آینه‌ای داشته باشد.
گروه تولیدی جابرینا چندین سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه ساخت و تولید آینه دکوراتیو دارد، در صورتی که قصد خرید و سفارش آینه دکوراتیو دارید، می توانید با همکاران و مشاورین ما تماس حاصل نمایید.


منبع : https://www.bomisch.com/bathroom-mirror
 

موضوعات مشابه