10 ایده جدید در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

جدیدترین مدل های دکوراسیون آشپزخانه

از آنجا که شما بیشترین وقت خود را در آشپزخانه سپری می‌کنید، دکوراسیون آن باید به گونه‌ای باشد که شما از بودن در آشپزخانه خود لذت ببرید.مهم ترین موضوع در طراحی دکوراسیون آشپزخانه نحوه چیدمان وسایل آن است. سینک ظرفشویی، یخچال و ابزار پخت غذا ، این سه مثلث از مهم ترین عوامل طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشند.
در اینجا چند مدل از طراحی مدرن دکوراسیون آشپزخانه را به شما معرفی می کنیم:

سبک صنعتی آشپزخانه.jpg

طراحی به سبک طراحی صنعتی

در این طرح کابینت ها به صورت چوبی و فلزی طراحی می شوند. بخشی از کابینت ها چوبی و بخشی به صورت فلزی هستند. این طرح از نظر اقتصادی به صرفه و بادوام است و جلوه ای مدرن به آشپزخانه شما می‌بخشد.

تزئین آشپزخانه با گیاهان.jpg

طراحی با رنگ های روشن و گیاهان

رنگ های روشن و گیاهان زیبایی و لطافت خاصی به آشپزخانه شما می بخشند. این طرح برای هر سبک آشپزخانه‌ای ، ایده‌ال است. با استفاده از تابلوهای کلاسیک می توانید طرح و ظاهری زیبا در آشپزخانه خود بوجود بیاورید.

سبک هنری در دکور آشپزخانه.jpg

استفاده از سبک هنری

می توانید دیوار آشپزخانه خود را با موزاییک های طرح دار زیبا و جذاب کنید. لامپ های بلند و طرح های به کار رفته در آشپزخانه، فضایی متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه شما بوجود می آورد.
طراحی مدرن آشپزخانه 1.jpg

طراحی به سبک مدرن

در این طرح میزناهارخوری در مرکز آشپزخانه قرار می‌گیرد. اگر آشپزخانه شما فضای کافی دارد از این طرح استفاده کنید. با به کار گیری این روش فضای اضافی به دست می آورید و اتاق پذیرایی بزرگتر می شود.

طرح آجر در دکوراسیوون آشپزخانه.jpeg

طراحی با استفاده از آجرهای تزئینی

استفاده از آجر به دکوراسیون آشپزخانه شما سبک مدیترانه‌ای می بخشد. استفاده از آجر تزئینی جلوه سنتی زیبایی در دکوراسیون آشپزخانه شما بوجود می آورد. از سویی با استفاده از آجر دیگر نیازی به تمیز کردن ندارید و در صورت کثیف شدن به راحتی پاک می شود.

سبک U.jpeg

طراحی سبک U در آشپرخانه

این سبک فضای کافی در آشپزخانه شما بوجود می آورد. این سبک برای آشپزخانه هایی به کار می رود که طول آنها زیاد و عرضشان کم است.

6.jpg

طراحی دیوار آشپزخانه با استفاده از سنگ تزئینی

اگر در منزل خود فرزند کوچک دارید می توانید بر روی دیوار آشپزخانه طرح های مختلفی ایجاد کنید. به عنوان مثال می توانید از شکل میوه ها یا غذای خاص برای طراحی سنگ آشپزخانه خود استفاده کنید.

7.jpeg

استفاده از دو رنگ مختلف

سعی کنید از دو رنگ متضاد در طراحی دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید. از رنگ های زیادی استفاده نکنید زیرا فضای آشپزخانه شما را کوچک جلوه می دهد و هنگام کار و پخت و پز احساس آشفتگی می کنید. بهترین ترکیب رنگ برای دکوراسیون آشپزخانه سفید با کابینت های چوبی است.

9.jpg

طراحی سبک L در آشپزخانه

این طرح پرکاربردترین طراحی دکوراسیون آشپزخانه است. اگر آشپزخانه تان کوچک است و فضای کافی برای انجام کار در اختیار ندارید، می توانید یک تخته تاشو چوبی به پیشخوان آشپزخانه وصل کنید.

10.jpg

استفاده از گل ها و گیاهان

اگر به گل و گیاهان علاقه دارید اما فضای کافی در اختیار ندارید، می توانید گل ها و گلدان ها را به صورت عمودی بر روی دیوار آشپزخانه نصب کنید. این طرح جذابیت خاصی در فضای آشپزخانه شما بوجود می آورد و روحیه مثبتی در شما ایجاد می کند.
با استفاده از طرح و ایده هایی که به شما پیشنهاد دادیم ، می توانید سبک و مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در صورت وجود سؤال با همکاران ما در جابرینا تماس حاصل نمایید.


منبع: https://www.homify.in/ideabooks/3644494/10-easy-and-cheap-kitchen-decoration-ideas