مدل و طرح سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام و قیمت آن

مدل و طرح سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی می شود.در اینجا برخی از مدل های سقف کاذب سرویس بهداشتی را به شما معرفی می کنیم:

فیبری گلاس.jpg

سقف کاذب فایبرگلاس

فایبرگلاس یکی از رایج ترین مواد مورد استفاده در سقف کاذب است. بسیاری از سازندگان از این طرح استفاده می کنند زیرا ارزان و ضد آب است. یکی از کارهایی که با سقف کاذب سرویس بهداشتی فایبرگلاس می توان انجام داد این است که از آن برای نصب و نگهداری دوش ایستاده از بالا به پایین استفاده کنید. مواد فایبرگلاس از قبل بریده و آماده هستند که به شما این امکان را می دهد که آن را به راحتی در اطراف دوش خود نصب کنید.
یکی از مزایای نصب سقف کاذب فایبر گلاس، این است که سقف حمام و سرویس بهداشتی شما را از آسیب دیدگی حاصل از آب، نم و رطوبت در طی سالیان طولانی محافظت می کند.

کاشی سقفی.jpg

سقف کاذب کاشی سرویس بهداشتی

سقف کاذب کاشی گزینه ای عالی برای سرویس بهداشتی است. یکی از مزایای این نوع سقف کاذب ضد آب بودن و تمیز کردن آسان آن است. با استفاده از کاشی می توانید طراحی های جالب و مدرنی در سرویس بهداشتی خود بوجود بیاورید. مواد ضد آب به کار رفته در سقف کاذب کاشی شما سبب استحکام و مقاومت آن در برابر نور، رطوبت و گرما می شود. برخی افراد از کف تا سقف حمام را کاشی می کنند ، این سبک ، سبب می شود که طرحی یکدست و زیبا در حمام شما بوجود می آورد.

فلزی.jpg

سقف کاذب فلزی

طرح به کار رفته در این نوع سقف کاذب از پانل PVC ساخته شده است. مواد به کار رفته در آن ضد آب و نصب آن بسیار آسان است و مدت زمان کمی طول می کشد. با توجه به اینکه رطوبت و تبخیر در حمام زیاد است، استفاده از سقف کاذب فلزی طول عمر و دوام بیشتری به آن می بخشد.

پوششی.jpg

سقف کاذب پوششی سرویس بهداشتی

در دنیای ساخت و ساز به این نوع سقف کاذب ، سقف کاذب گچی و یا تخته سنگی می گویند. این نوع سقف کاذب در برابر رطوبت و بخار آب مقاومت بالایی دارد. می توانید علاوه بر نصب سقف کاذب پوششی سرویس بهداشتی، سطح آن را با رنگ ضد آب مقاوم کنید تا جلوه و جلای بیشتری به آن بخشیده شود.

کاشی.jpg

کاشی سقفی فلزی سرویس بهداشتی

اگر به دنبال طرحی منحصر به فرد برای سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام هستید ، کاشی سقفی فلزی بهترین گزینه است. یکی از مزایای کاشی سقفی فلزی این است که به راحتی شسته و تمیز می شود و در برابر لکه و آلودگی مقاومت بالایی دارد. یکی دیگر از مزایای کاشی سقفی فلزی این است که در برابر تبخیر آب در هوا آسیبی به آن وارد نمی شود. کاشی سقفی فلزی سرویس بهداشتی در طرح و مدل های مختلفی مانند قلع، آلومینیوم و مس و... ساخته می شود.

آلومینیوم کامپوزیت.jpg

سقف کاذب آلومینیوم کامپوزیت

در ساخت سقف کاذب سرویس بهداشتی معمولاً از آلومینیوم کامپوزیت (ACP) که دو ورق نازک متصل به یک هسته است استفاده می شود. این ماده بسیار قوی و سفت است به همین دلیل در ساخت پارتیشن و سقف کاذب از آن استفاده می شود.
مواد به کار رفته در سقف کاذب آلومینیوم کامپوزیت (ACP) الگوهای فلزی ، ورق ACP و سایر موادی است که قابلیت انعطاف پذیری و تغییر رنگ بالایی دارد.
ورق های ACP معملا با رنگ پلی استر رنگ آمیزی می شوند ، از این رو اگر طی زمانی بخواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید ، می توانید رنگ سقف کاذب سرویس بهداشتی را به راحتی تغییر دهید.
برخی از طراحان داخلی معمولاً سقف کاذب آکریلیک را پیشنهاد می دهند، اما با توجه به مطالبی که گفته شد، هیچ چیز نمی تواند با مقاومت و دوام سقف کاذب ACP مطابقت داشته باشد.
با توجه به ساختار و دکوراسیون منزل خود، سقف کاذب سرویس بهداشتی خود را انتخاب کنید. برای کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره همکاران و مشاوران ما در جابرینا بهره مند شوید.

منبع: https://www.decorativeceilingtiles....-ceiling-materials-to-complete-your-makeover/
 

موضوعات مشابه