بهترین مدل سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام به همراه قیمت و نصب

سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام


سقف کاذب در بخش های مختلف ساختمان به کار می رود. امروزه برای جلوگیری از نشت نم و رطوبت در سرویس بهداشتی از سقف کاذب استفاده می شود. با توجه به اینکه سقف کاذب از مصالح و مواد مختلفی ساخته می شود، سرویس بهداشتی و حمام را در برابر آب، نم و رطوبت مقاوم می کند.
سقف کاذب سرویس بهداشتی در شکل ها و مدل های مختلفی از جمله سقف کاذب کناف، سقف کشسان ، آسمان مجازی، تایل سقفی pvc ، سقف کاذب آلومینیومی و... اجرا می شود. هر کدام از این طرح ها خصوصیات و مزایای مخصوص به خود را دارند.

4.jpg

مهم ترین مزایای سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

- نصب و اجرای راحت
- انعطاف پذیری بالا
- ایجاد پوشش صوتی و حرارتی برای جلوگیری از ورود صدا
- مقاوم در برابر ضربه و آسیب
- مقاومت در برابر حرارت و آتش سوزی
- مقاومت بالا در برابر پوسیدگی
- زیبایی و درخشندگی
- پوشاندن اجزای اضافی مانند پریز، سیم کشی و سایر تجهیزات ساختمانی

دلایل استفاده از سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

سقف کاذب سرویس بهداشتی به دلایل بسیاری استفاده می شود. در اینجا به مهم ترین آنها اشاره می کنیم:
- ایجاد پوشش در سازه و تأسیسات سقف اصلی
- ایجاد فضای آکوستیک در منازل و ساختمان های بزرگ
- افزایش حجم دکوارتیو و زیبایی سقف اصلی

انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

1.jpg

سقف کاذب طلقی

با استفاده از سقف کاذب طلقی می توانید نورپردازی زیبایی در پشت آن انجام دهید، در نتیجه نور و روشنایی سرویس بهداشتی افزایش می یابد.
سقف کاذب طلقی از برخورد قطرات آب به لامپ ها جلوگیری می کند و از سوختن آنها جلوگیری می کند. استفاده از این طرح سقف کاذب دسترسی به قسمت بالای سقف را آسان می کند. یکی دیگر از مزایای سقف کاذب طلقی جابه جایی آسان آن است.

پلکسی.jpeg

سقف کاذب پلکسی گلاس

جنس به کار رفته در سقف کاذب پلکسی گلاس، پلاستیک مقاوم است. این نوع سقف کاذب شباهت زیادی به شیشه دارد زیرا از شفافیت و درخشندگی زیادی برخوردار است. در اطراف این نوع سقف کاذب از برچسب هایی استفاده می شود که از صفحات پلکسی در برابر نم و رطوبت و همچنین ورود گرد و خاک به داخل آن محافظت می کند.

7.jpg

سقف کاذب PVC

مواد به کار رفته در سقف کاذب PVC سرویس بهداشتی از نوع پلیمر است. این نوع پلیمر در سقف کاذب مخصوص ساختمان نیز به کار می رود. از جمله مزایای این نوع سقف می توان به مقاومت در برابر آب، رطوبت و همچنین سبکی آن است.

مجازی.jpg


سقف کاذب آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی سرویس بهداشتی امروزه در طراحی داخلی و معماری مدرن کاربرد زیادی دارد. این نوع سقف کاذب از زیبایی و جذابیت زیادی برخوردار است. طرح به کار رفته در سقف کاذب آسمان مجازی به صورت شبکه های مربع، مستطیل ، نیم دایره و.... اجرا می شود. انتخاب نوع و سبک طرح طراحی آن بستگی به سلیقه شخصی و همچنین دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی یا حمام شما دارد.

تایل.jpg

تایل سقفی سرویس بهداشتی و حمام

این نوع سقف کاذب به صورت تایل های مربع و مستطیل ساخته می شود. ابعاد تایل معمولا ۶۰ * ۶۰ است. برای نصب تایل سقفی ابتدا سقف اصلی با پروفیل آلومینیومی یا گالوانیزه به صورت شبکه ای آماده می شود. بعد از زیرسازی تایل سقفی PVC بر روی آن نصب می شود. یکی از مزایای تایل سقفی سرویس بهداشتی، نصب آسان و همچنین نگهداری و نظافت راحت آن است.
در صورتی که قصد خرید یا نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی یا حمام دارید، می توانید با مشاورین ما در جابرینا تماس حاصل نمایید.

منبع: https://bathroomprosnj.com/top-5-best-materials-for-a-bathroom-ceiling/
 

موضوعات مشابه