سقف کاذب کشسان

ویژگی های مهم سقف کاذب آسمان مجازی (2).jpg
جنس به کار رفته در سقف کاذب کشسان pvc و پارچه است. قابلیت نورپردازی زیاد یکی از ویژگی های سقف کاذب کشسان است. در سقف کاذب کشسان از پارچه ها با طرح های مختلف مانند طرح مات، شفاف و ... استفاده می شود.
مواد و الیاف به کار رفته در سقف کاذب کشسان ضد رطوبت، ضد حریق و ضد آب است. یکی از مزیت های سقف کاذب کشسان حمل و نقل آسان و جابه جایی است. اگر آتش سوزی رخ دهد ، مواد به کار رفته در الیاف سقف، از آتش سوزی جلوگیری می کند.

آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی ، نوع دیگری از سقف کاذب است که تنها تفاوت آن با سایر سقف ها در تایل های آن است. طرح به کار رفته در سقف کاذب آسمان مجازی المان های طبیعی مانند ابر، خورشید، ستاره، ماه، درخت و ..... است. در اتاق کودکان معمولاً از سقف کاذب آسمان مجازی استفاده می شود. با استفاده از آسمان مجازی می توانید هر لحظه با تماشای طبیعت از فضای اطراف بزنید. المان‌های آسمان مجازی متناسب با سلیقه کودک طراحی می شود.

مواد به کار رفته در آسمان مجازی از جنس مواد مرغوب است و این امر سبب می شود که دکوراسیون اتاق شما برای مدت طولانی دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. با استفاده از چراغ هایLED می توانید فضای روز و شب را در اطراف اتاق خود طراحی کنید. اگر از جمله افرادی هستید که اضطراب، افسردگی، احساس خستگی دارید، از این طرح دکوراسیون برای اتاق خود استفاده کنید.

[2]مهم ترین ویژگی های آسمان مجازی :[/h2]
  • قابلیت نصب راحت و آسان دارد.
  • نصب آسمان مجازی به زیرسازی نیاز ندارد و به راحتی بر روی سقف قابل نصب می باشد.
  • ایجاد نور و فضای آرام یکی از مهم ترین ویژگی های سقف آسمان مجازی است.
  • با توجه به سلیقه خود می توانید تصویر خود یا کودک خود بر روی تایل آسمان مجازی نصب کنید.
ویژگی های مهم سقف کاذب آسمان مجازی (3).jpg
آسمان مجازی فضایی جذاب و شگفت انگیز در اتاق شما بوجود می آورد. تیم شرکت انبوه سازان آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه سقف کاذب آسمان مجازی می باشد.
در اتاق هایی که ارتفاع آنها کم است استفاده از سقف آسمان مجازی بهترین راه حل برای ایجاد فضایی دلنشین و جذاب است. اگر اتاق شما کوچک است استفاده از آسمان مجازی با رنگ روشن و ملایم فضای اتاق را بزرگ و گسترده جلوه می دهد. ابرهای متحرک بر روی سقف فضا را متفاوت و جذاب جلوه می دهد.

ویژگی های مهم سقف کاذب آسمان مجازی (1).jpg
در طراحی مدرن آسمان مجازی می توانید متناسب با فصول سال، رنگ و طرح هایی متفاوت برای اتاق خود به کار ببرید. در طراحی کلاسیک آسمان مجازی ابتدا نقش آسمان و سازه ها را طراحی کنید سپس ابرهای متحرک را در اطراف آن طراحی کنید. تابش خورشید در اطراف ابر فضای اتاق را روشن و بزرگ جلوه می دهد. شرکت انبوه سازان تولید کننده و سازنده آسمان مجازی متناسب با سلیقه و ذوق شما است.

منابع :
https://www.color-consult.com/mural-painting/ceiling-painting-sky-painting.html

https://www.foxygenstretchceiling.c...shine-print-3d-transparent-pvc-ceiling-design[/h2]

 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

موضوعات مشابه