آشنایی با سقف کاذب های لوور و انواع آن در ایران

سقف کاذب لوور را می توان یکی از بهترین انواع سقف های کاذب دانست که این سقف کاذب به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد محبوبیت بسیاری در میان مردم کسب نموده است. قیمت سقف کاذب لوور به دلیل اینکه از آلومینیوم ساخته شده است از سایر انواع سقف های کاذب بیشتر خواهد بود و در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم تا با آن بیشتر و بهتر آشنا شوید.
nall-01.jpg

تعریف سقف کاذب

سقف کاذب را می توان یکی از بخش های مهم داخل ساختمان و یا محل های اداری دانست که باید حتما به آن توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که در معماری های داخلی امروزه اغلب از سقف های کاذب استفاده می شود و این امر به دلیل مزایای بسیاری است که سقف های کاذب دارند. از جمله مزیت های سقف کاذب می توان به کم بودن وزن آنها اشاره نمود و به همین دلیل وزن سازه نیز کاهش خواهد یافت و ساختمان در برابر هرگونه سانحه ای مقاوم تر خواهد شد.
سقف های کاذب را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این سقف ها ویژگی های منحصر به خود را دارند و برای مراکز مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.
باید بدانید که سقف های کاذب را می توانید در هر نوع طرحی مشاهده نموده و انجام این کار را به متخصصین در این زمینه بسپارید. امکان نصب سقف کاذب در هر طرحی وجود خواهد داشت و بی شک پس از پیاده سازی طرح سقف کاذب از آن رضایت کامل خواهید داشت.
سقف های کاذب می توانند در انواع جنس های مختلف باشند و هر یک از جنس های سقف کاذب ویژگی های خاصی خواهند داشت. نحوه نصب انواع سقف های کاذب نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود.
nall-02.jpg

سقف کاذب لوور

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد سقف های کاذب در انواع مختلف عرضه شده اند که سقف کاذب لوور یکی از انواع محبوب آن می باشد که این نوع سقف های کاذب زیبایی منحصر به خود را داشته و امکان استفاده از آن در مراکز متعددی امکان پذیر می باشد. باید بدانید که سقف های کاذب لوور را می توانید در مراکز تجاری نیز مورد استفاده قرار دهید و میزان دوام و ماندگاری آن نیز بسیار بالا خواهد بود.
سقف کاذب لوور به دلیل زیبایی و دوام بسیار بالایی که دارد مورد توجه بسیاری قرار گرفته و به همین دلیل نیز از جمله پرفروش ترین سقف های کاذب به شمار می رود. لازم به ذکر است که سقف کاذب لوور را می توانید در انواع مختلفی مشاهده نمایید و مواردی را قبل از خرید باید در نظر داشته باشید که در این مقاله سعی کرده ایم تمامی موارد قابل توجه در این زمینه را برای شما ارائه نماییم تا هیچگونه شک و شبهه ای در این رابطه نداشته باشید.
این نوع سقف کاذب ویژگی های متعددی نیز دارد که آن را برای استفاده ارزشمند تر نموده است.
nall-03.jpg

انواع سقف کاذب لوور

سقف های کاذب لوور را می توانید در انواع تیغه ای و پروفیلی مشاهده نمایید که هر یک از انواع سقف های کاذب ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت. اصلی ترین موردی که در هر دو نوع سقف های کاذب لوور یکسان می باشد جنس آنها می باشد و هر دو آنها جنس آلومینیومی خواهند داشت و البته آلومینیومی بودن سقف مزایای بسیاری خواهد داشت که از جمله مهمترین آنها می توان به میزان دوام بسیار بالا و مقاومت آن در برابر رطوبت اشاره کرد.
سقف های کاذب پروفیلی و تیغه ای لوور از نظر طراحی و شکل تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند که می توانید قبل از اجرا این مدل ها را مورد بررسی قرار داده و پس از اطمینان اقدام به سفارش ساخت آن نمایید.
انواع تیغه ای و پروفیلی از نظر میزان هزینه ها نیز با یکدیگر متفاوت خواهند بود و بی شک میزان هزینه ها به مواد مصرفی و همچنین میزان مدت مورد نیاز جهت نصب سقف کاذب بستگی خواهد داشت اما اصلی ترین تفاوت این دو نوع را می توان در شکل ظاهری آنها دانست که در بخش های بعدی هر یک از انواع سقف کاذب لوور را مورد بررسی قرار داده ایم:
nall-04.jpg

سقف کاذب آلومینیومی پروفیلی لوور

لوور را می توان زیر مجموعه ای از سقف های کاذب نواری دانست که یکی از انواع آن را می توان سقف کاذب پروفیلی لوور دانست. این نوع سقف کاذب قابلیت اجرا در هرگونه فضا را دارد و با استفاده از آن می توانید فضایی 3 بعدی و زیبا برای سقف محل کار خود طراحی نمایید. طیف رنگ بندی این نوع سقف کاذب نیز گسترده بوده و می توانید متناسب با سلیقه خود رنگ مورد نظر را انتخاب نمایید. امکان نورپردازی از زیر پروفیل ها نیز وجود خواهد داشت که در این صورت زیبایی سقف کاذب بیش از پیش شده و بی شک توجه همگان را به خود جلب خواهد نمود.
پانل های این نوع در ضخامت های 1.5 تا 2.5 عرضه شده است. پوشش رنگی آن نیز به صورت تمام اتوماتیک انجام شده و ضخامت رنگ بین 60 تا 80 میکرون متفاوت خواهد بود. این نوع سقف کاذب لوور تشکیل شده از سازه های گالوانیزه طویل می باشد که می توانید آنها را با فاصله مورد نظر بین باکس ها قرار دهید.
این نوع سقف کاذب را می توانید با سایر مدل های سقف نیز به صورت ترکیبی استفاده نمایید که نمای زیبایی از آن شاهد خواهید بود.
nall-05.jpg

سقف کاذب تیغه ای لوور آلومینیومی

همانطور که به آن اشاره شد یکی دیگر از انواع سقف های کاذب را می توان سقف کاذب تیغه ای آلومینیومی دانست که این نوع سقف کاذب توانسته به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد توجه بسیاری را به خود جلب نماید.
این نوع سقف کاذب را می توان در میان سقف های دکوراتیو قرارداد و فضایی لوکس برای شما ایجاد خواهد نمود. این نوع سقف کاذب تشکیل شده از باکس ها و نوارهایی است که به صورت موازی با یکدیگر قرار گرفته اند و بین آنها کاملا خالی می باشد و جنس پانل آن ورق آلومینیومی بوده و ضخامت های آن از 0.5 تا 0.7 متفاوت خواهد بود. رنگ این نوع نیز از 60 تا 80 میکرون متفاوت خواهد بود و این رنگی که بر روی آن پاشیده شده است سبب افزایش مقاومت چشمگیر آن شده و از زنگ زدن آن نیز جلوگیری خواهد نمود.
سقف کاذب لوور بهترین انتخاب برای کسانی خواهد بود که می خواهند از نورپردازی مدولار استفاده نمایند و با استفاده از سیستم آویز رزوه ای و تسمه ای اجرا خواهد شد.
nall-06.jpg

ویژگی سقف کاذب لوور

سقف های کاذب لوور ویژگی های متعددی دارند که تمامی این ویژگی ها دست به دست هم داده اند تا لوور را به یکی از بهترین سقف های کاذب تبدیل نمایند. با استفاده از این نوع سقف های کاذب می توانید به راحتی به بخش های پشتی سقف کاذب دسترسی داشته باشید که این امر سبب شده بتوانید به تسهیلات پشت سقف کاذب دسترسی داشته باشید.
با اینکه این سقف های کاذب ظاهری بسیار لوکس دارند می توانید آنها را بسیار ساده تر نصب نمایید و البته سپردن این کار به مسئولین طراحی بهترین کار خواهد بود و بکار گرفتن بهترین نصابان می تواند بهترین نتیجه را داشته باشد.
امکان ترکیب سقف کاذب لوور با سایر سقف های کاذب وجود خواهد داشت و در این صورت زیبایی بیشتری از آن شاهد خواهید بود. در صورتی که سیستم روشنایی خطی یکی از علایق شما می باشد انتخاب سقف کاذب لوور می تواند بهترین موردی باشد که می تواند تمامی خواسته های شما را برآورده سازد.
این نوع سقف های کاذب قابلیت شستشو داشته و می توانید در صورت کثیف شدن تک تک تیغه های آلومینیومی را به صورت کامل بشویید.
nall-07.jpg

نصب سقف لوور کاذب

سقف کاذب لوور را می توانید در انواع طرح های مختلفی نصب نمایید که نوع طرح آن بستگی به خود شما خواهد داشت. یکی از مهمترین مواردی که می تواند سبب تفاوت در شکل ظاهری سقف کاذب شود را می توان فاصله تیغه و پروفیل ها از یکدیگر دانست که می تواند متناسب با خواسته مشتری متفاوت بوده باشد.
امکان نصب سقف کاذب لوور به تمامی مراکز وجود داشته و می توان آن را در فضای کوچک و همچنین فضای بزرگ اجرا نمود. باید بدانید که سقف های لوور باید به صورت دقیق نصب شوند چرا که ابتدا پایه ای برای این پروفیل ها نصب می شود که در نصب این پایه ها باید نهایت دقت را داشت تا هیچگونه مشکل احتمالی مثل ریختن تیغه های آلومینیومی پیش نیاید.
به همین دلیل باید نصب این سقف کاذب را به متخصص حرفه ای در این زمینه بسپارید و خود شاهد دقیق انجام شدن این کار باشید. این درست انجام شدن مراحل نصب می باشد که سبب افزایش دوام و ماندگاری سقف کاذب خواهد شد.
nall-08.jpg

مزایا و معایب سقف کاذب لوور

سقف کاذب لوور مزایا و معایبی خواهد داشت که از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به زیبایی شکل ظاهری سقف کاذب اشاره نمود. این پروفیل ها را می توانید در مواقع مورد نیاز به سادگی باز نموده و پس از شستشو و تمیز کردن بخش زیرین آنها دوباره نسبت به نصب آن اقدام نمایید.
به دلیل اینکه آویزهای این سقف کاذب از ورق آلومینیومی تشکیل شده است امکان جابجایی اندازه ورق وجود خواهد داشت. این سقف کاذب به صورت کامل ضد حریق می باشد و به همین دلیل هیچگونه نگرانی از این نظر نخواهید داشت.
توجه داشته باشید که می توانید طرح رنگی مورد نظر خود را بر روی این نوع سقف کاذب اجرا نمایید و این ورق ها رنگ پذیری خوبی داشته و رنگ آن نیز دوام بیشتری خواهد داشت. استحکام سقف کاذب ساخته شده نیز بسیار بالا خواهد بود و می توانید به مدت طولانی از آن استفاده نمایید. به دلیل آلومینیومی بودن سقف کاذب لوور امکان استفاده از آن در مراکزی که رطوبت بالایی دارد نیز وجود خواهد داشت و به هیچ وجه شاهد زنگ زدن آن نخواهید بود.
nall-09.jpg

کیفیت و زیبایی سقف کاذب لوور

یکی از مهمترین مواردی که بر زیبایی محصول نهایی تاثیرگذار خواهد بود را می توان کیفیت کار دانست که کیفیت کار به موارد متعددی اعم از جنس تیغه ها بستگی خواهد داشت. بی شک هرچه جنس تیغه ها مناسب تر باشد رنگ پذیری آن نیز بهتر خواهد بود و اما پس از جنس مهمترین مورد را می توان طراحی سقف کاذب دانست. این طرح است که به فضای داخلی خانه و یا مرکز اداری زیبایی خواهد بخشید و زیبا بودن طراحی سبب خواهد شد که بیشترین زیبایی را از فضا شاهد باشید.
این نوع سقف های کاذب همانطور که در بخش های قبل نیز به آن اشاره شد به صورت ریلی هستند و به همین دلیل فاصله میان خط های سقف کاذب توسط خود شما امکان تغییر خواهد داشت و اما می توانید با ایجاد یک فضا در بخش های میانی سقف کاذب که در آن ریل ها چرخش 90 درجه دارند بر زیبایی فضا بیفزایید و یا ریل ها را به صورت قطعه قطعه به یکدیگر چسبانده و محل حرکت ریل ها را به صورت زیگزاگ تعیین نمایید که در این صورت می توانید سقفی لوکس برای محل کار خود طراحی نمایید.
nall-10.jpg

خرید سقف لوور کاذب

یکی از مهمترین مراحلی که حتما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید را می توان خرید دانست که در این رابطه می توان گفت: خرید سقف کاذب لوور از مراکز متعددی امکان پذیر خواهد بود و به دلیل محبوبیت بسیاری که این سقف کاذب در میان مردم داشته است مراکز متعددی اقدام به فروش آن نموده اند.
در حالت کلی می توانید از روش های حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید سقف کاذب نمایید که منظور از روش خرید حضوری مراجعه نمودن به فروشگاه هایی می باشد که در سطح شهر فعالیت می نمایند و خرید از این فروشگاه ها به دلیل وقت گیر بودن با مشکلاتی همراه خواهد بود و به همین دلیل این روش خرید رفته رفته جای خود را به فروشگاه های اینترنتی داده است و این فروشگاه ها بهترین مرکز جهت خرید این نوع سقف کاذب خواهند بود.
nall-11.jpg

قیمت سقف های کاذب لوور

قیمت را می توان یکی از مهمترین موارد حائز اهمیت دانست که در رابطه با قیمت سقف کاذب لوور می توان گفت: قیمت این محصول به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که از جمله مهمترین آنها می توان به میزان ورق های آلومینیومی اشاره نمود و بی شک با افزایش تعداد ورق های آلومینیومی قیمت ها نیز افزایش خواهد یافت و جهت مشاهده قیمت دقیق می توانید به وب سایت های اینترنتی معتبر مراجعه نمایید.

فروش سقف های کاذب لوور

سقف کاذب لوور به دلیل کیفیت مطلوبی که دارد توانسته رضایت بسیاری را به خود جلب نماید و به همین دلیل از جمله پرفروش ترین محصولات به حساب می آید. تمامی خریداران این سقف کاذب از آن رضایت کامل داشته اند و این امر نشان دهنده کیفیت مطلوب آن می باشد و جهت مشاهده نظرات کاربران و شناخت دقیق محصول می توانید به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه نمایید.
 

موضوعات مشابه