لیست قیمت انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی جدید

انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی + لیست قیمت کاغذ دیواری 2018 و 1398


كاغذ یواری نسبت به رنگ امكان مانور بیشتری در تصحیح نمای ظاهری خانه در اختیار ما قرار می دهد.
به عنوانمثال برای كوتاه تر جلوه دادن ارتفاع سقف یك اتاق به راحتی می توانیم از كاغذهایی با طرح های افقی استفاده كنیم و یا استفاده از کاغذ دیواری بافت دار علاوه بر عمق بخشیدن به دیوارهای اتاق، صدای محیط را نیز جذب می كنند و نسبت به سطوح براق و صیقلی دیوارهای رنگ شده از انعكاس صدا جلوگیری می كنند.
طرح های بسیار متنوع کاغذ دیواری امروزه پاسخگوی هر نوع سلیقه ای هستند. چنانچه فضایی آرام و آرامش بخش را می پسندید از کاغذ دیواری گلدار با رنگ های ملایم استفاده كنید و یا چنانچه از فضایی پرانرژی و زنده لذت می برید کاغذ دیواری با رنگ های درخشان و شاد و طرح های مدرن و هندسی را به كار ببرید.
اگر به دنبال طرح و الگوی مناسب در کاغذ دیواری هستید ما در اینجا چند نمونه به شما معرفی می کنیم.
کاغذ دیواری شیک (1).jpg

انواع کاغذ دیواری جدید 2018 و 1398

 • کاغذ دیواری سه بعدی: کاغذ دیواری 3 بعدی یکی از جدیدترین کاغذ دیواری هاست. این مدل کاغذ دیواری برجسته نیست؛ اما برجسته به نظر می‌رسد و طرح‌های بسیار متنوعی دارد.
کاغذ دیواری شیک (11).jpg

 • کاغذ دیواری وینیل جامد: وینیل با کیفیت ترین نوع کاغذ دیواری است. از این کاغذ دیواری در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی و حمام نیز می توانید استفاده کنید. کاغذ دیواری وینیل جامد ضد آب است و در برابر ضربه و خراش مقاومت بالایی دارد.

 • کاغذ دیواری وینیل پوشش دار: این نوع کاغذ دیواری از کاغذ ساخته شده و با یک لایه وینیل پوشیده شده است. تمیز کردن آن بسیار راحت است.

 • کاغذ دیواری کلاسیک: کاغذ دیواری کلاسیک در مقابل کاغذ دیواری مدرن قرار می‌گیرد. برای مثال کاغذ دیواری گلدار با طرح‌های ساده یا کاغذ دیواری طرح دار راه راه یا چارخانه جزو کاغذ دیواری‌های کلاسیک هستند

 • کاغذ دیواری با پوشش چند لایه وینیل: لایه رویی این کاغذ دیواری به لایه پشتی آن که وینیل جامد است متصل شده است. سطح آن ضخیم متر است و در در برابر رطوبت و لکه مقاومت بالایی دارد و به ر احتی آسیب پذیر نیست.}

 • کاغذ دیواری پارچه ای وینیل: یک لایه به کار رفته در این کاغذ دیواری پارچه است که به سطح زیرین آن که وینیل جامد است متصل شده است. اگر سطح دیوار شما آسیب جدی دیده است بهتر است از این مدل کاغذ دیواری استفاده کنید زیرا آسیب ها و خراش ها را به طور کامل پوشش می دهد. اگر قصد تعویض یا جابه جایی کاغذ دیواری را دارید به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

 • کاغذ دیواری فانتزی: کاغذ دیواری فانتزی با توجه به طرحی که دارد از کاغذ دیواری اتاق خواب عروس گرفته تا کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه یا دخترانه به کارتان می‌آید.

 • کاغذ دیواری طرح چمن: الیاف به کار رفته در این کاغذ دیواری بامبو، ابریشم و یا کتان است. طرح به کار رفته در آن سبب می شود فضای اتاق شما طبیعی به نظر برسد. تمیز کردن این نوع کاغذ دیواری کمی مشکل است اما زیبایی و جذابیت خاصی در فضای اتاق شما به وجود می آورد.

 • کاغذ دیواری فویلی: رنگ و طرح به کار رفته در این مدل کاغذ دیواری طلایی، نقره ای یا مسی است. کاغذ دیواری فویلی فضای اتاق شما را شفاف تر و روشن تر می کند. هنگام نصب کاغذ دیواری دقت کنید سطح دیوار کاملا صاف باشد در غیر اینصورت کاغذ دیواری شما جلوه خوبی نخواهد داشت.

 • کاغذ دیواری با طرح برجسته: الیاف به کار رفته در این نوع کاغذ دیواری معمولا پلی استر یا نایلون هستند. از آنجا که الیاف به کار رفته با هم همپوشانی دارند طرح به کار رفته در آن برجسته و فشرده به نظر می رسد. معمولا جنس به کار رفته در کاغذ دیواری برجسته مخملی است. می توانید طرح روی کاغذ دیواری را خودتان انتخاب کنید و سفارش دهید. متخصصان ما می توانند در مورد اینکه چه طرحی مناسب فضای دکوراسیون شما می باشد به شما مشاوره ارائه دهند. سعی کنید طرحی را انتخاب کنید که با فضای اتاق و دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد.

 • کاغذ دیواری بافت‌دار: اگر دنبال کاغذ دیواری بافت دار هستید، بعضی مدل‌ها هستند که در ساختشان از الیافی مثل مخمل استفاده شده است اما امکان شستشو ندارند.
اندازه معمول هر رول کاغذ دیواری
هر رول کاغذ دیواری عرض و طول خاصی دارد، اندازه هر رول کاغذ دیواری با توجه به مشخصات پشت کاغذ مورد بررسی قرار گیرد.
اندازه رول های معمول در بازار:
عرض 53 سانتیمتر در طول 10 متر
عرض 70 سانتیمتر در طول 8.5 متر
عرض 90 سانتیمتر در طول 12.5 متر
عرض 106 سانتیمتر در طول 10 متر
عرض 64 سانتیمتر در طول 10 متر
عرض 70 سانتیمتر در طول 10 متر
عرض 90 سانتیمتر در طول 12.5 متر
عرض 106 سانتیمتر در طول 15.5 متر

لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی و خارجی


گاهی اوقات افراد به قصد خرید کاغذ دیواری وارد بازار می شوند و بدون اطلاعات کافی اقدام به خرید می کنند . اما حتما قبل از اقدام به خرید برخی از موارد نظیر رنگ مورد نظر ، طرح ، جنس کاغذ دیواری و قیمتی که برای خرید آن در نظر گرفته اید را مشخص کنید . زمانی که به مرحله ی خرید می رسید گفته های فروشندگان شما را سردرگم میکند برخی از آنها براساس متراژ به شما قیمت می دهند و برخی دیگر بر اساس تعداد رول و اگر شما از قبل در مورد قیمت رول کاغذ دیواری اطلاعات نداشته باشید ممکن است دچار سردرگمی شوید. به همین منظور ما سعی کرده ایم در این مطلب اطلاعات کاملی را در رابطه با قیمت کاغذ دیواری برای شما جمع اوری کنیم.
کاغذ دیواری شیک (2).jpg

عوامل مؤثر در تعیین قیمت کاغذ دیواری

 • عوامل متعددی در تعیین قیمت کاغذ دیواری اثر گذار هستند از جمله ی این عوامل جنس، طرح، برند و شرکت وارد کننده ، اندازه و ابعاد کاغذ دیواری و ایرانی یا خارجی بودن آن است.

 • قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی در مقایسه با انواع خارجی آن بسیار ارزان تر است. قیمتی که در آلبوم ها برای کاغذ دیواری درج شده است در واقع برای یک رول کاغذ دیواری محاسبه شده است. این در حالی است که رول های کاغذ دیواری ها برای فروش دوبرابر یا سه برابر یک رول تکی تولید می شوند.
 • قیمت نصب کاغذ دیواری توسط افراد غیرحرفه ای یا آماتور ارزانتر است زیرا آنها تجربه و خلاقیت کافی را در این کار ندارند و به همین دلیل قیمت نصب کاغذ دیواری را ارزانتر می گیرند.

 • شاید در آن زمان که قیمت نصب کاغذ دیواری را به شما ارزانتر می گویند وسوسه شوید و بگوید همه ی نصاب ها به یک نحو کار می کنند ولی زمانی که کار نصب به پایان می رسد و عیب هایی که به چشم به وضوح نمایان است را می بینید پشیمان می شوید و هزینه ای که برای خرید کاغذ دیواری را متحمل شده اید، هدر رفته باشد پس در این صورت نصاب کاغذ دیواری را هم در نظر باید گرفت.

 • یک رول کاغذ دیواری به تنهایی دارای 4 متر و 11/5 سانتی متر کاغذ دیواری است در حالی که رول های دوبرابر دارای 8 متر و 23 سانتی متر کاغذ دیواری هستند.

 • مورد دیگری که در قیمت کاغذ دیواری تأثیر گذار طرح به کار رفته در آن است. به عنوان مثال کاغذ دیواری هایی که دارای طرح های برجسته هستند هزینه نصب بیشتری دارند.

 • قاعدتاً هرچقدر اتاق شما بزرگ تر باشد به تعداد رول های بیشتری نیاز دارید در نتیجه هزینه ی نصب کاغذ دیواری نیز بیشتر می شود. برای تخمین قیمت باید تخمین درستی از تعداد رول مورد نیاز داشته باشید. معمولاً رول های کاغذ دیواری بین 10 تا 15 متر طول و نیم یا 1 متر عرض دارند.با توجه به مساحت دیواری که مد نظر دارید و دانستن مساحت هر رول می توانید تخمین درستی از تعداد رول مورد نیاز داشته باشید.

 • یکی دیگر از عوامل مؤثر در تعیین قیمت کاغذ دیواری هزینه نصب و اجرای آن است. معمولاً اجرت نصب هر رول 50 سانتی متری کاغذ دیواری 10 الی 15 هزار تومان است. و کاغذ دیواری 70 سانتی متری هزینه نصب هر رول 25 الی 30 هزار تومان است. این تفاوت قیمت به عوامل مختلفی مانند: تجربه نصاب کاغذ دیواری ، نوع چسب مصرفی ، تعداد رول و محل نصب بستگی دارد.

 • نوع و جنس کاغذ دیواری در تعیین قیمت آن بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال کاغذ دیواری های سه بعدی نوع چاپ و طریقه نصب مخصوص خود را دارند که در تعیین هزینه آن نقش مهمی دارد.
جهت اطلاع از قیمت دقیق انواع کاغذ دیواری اعم از ایرانی،ایتالیایی،چینی و آلمانی و اطلاع از قیمت نصب کاغذ دیواری میتوانید با مشاوران ما در شرکت جابرینا تماس حاصل فرمایید.

عکس کاغذ دیواری گل دار پذیرایی

کاغذ دیواری شیک (3).jpg


کاغذ دیواری شیک (3).jpg


کاغذ دیواری شیک (4).jpg


کاغذ دیواری شیک (5).jpgکاغذ دیواری شیک (6).jpg


کاغذ دیواری شیک (7).jpg
کاغذ دیواری شیک (8).jpg


کاغذ دیواری شیک (9).jpg
کاغذ دیواری شیک (10).jpg


کاغذ دیواری شیک (12).jpg


کاغذ دیواری شیک (13).jpg


کاغذ دیواری شیک (14).jpg


کاغذ دیواری شیک (15).jpg
 

پیوست ها

 • لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی و خارجی.pdf
  420.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1,352
آخرین ویرایش توسط مدیر:

موضوعات مشابه