قیمت کاغذ دیواری به همراه هزینه نصب کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری به همراه هزینه نصب و آموزش نصب کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری همانطور که اشاره کردیم به عوامل مختلفی مانند جنس، نوع، اندازه کاغذ دیواری، هزینه نصب و هزینه های جانبی بستگی دارد. به طور کلی قیمت کاغذ دیواری به صورت رولی محاسبه می شود و قیمت کاغذ دیواری بسته به رنگ بندی ، نوع و برند آن متفاوت است.باید به این نکته هم توجه داشته باشید که کاغذ دیواری‌های ایرانی وکاغذ دیواری های خارجی از لحاظ قیمتی بسیار باهم تفاوت دارند. و معمولاً کاغذ دیواری های خارجی قیمت گرانتر و بالاتری نسبت به کاغذ دیواری های ایرانی دارند.

کاغذ دیواری پذیرایی (2).jpg

برندهای مختلف انواع کاغذ دیواری

برندهای مختلفی برای کاغذ دیواری در بازار موجود است که موجب تنوع طرح و رنگ و افزایش قدرت خرید شده است. بهترین برند کاغذ دیواری عبارتند از: ایرانی (دکوراتیو) ، کره‌ای (آرت دکور، آرت نوا)، ایتالیایی (نپولیس)، آلمانی (بلو)، چینی (روما، گلورییا)، تایلندی (دیوار).
بهترین برند کاغذ دیواری ایرانی دکوراتیو است که نسبت به سایر برندهای موجود در بازار از قیمت متعادل تر و مناسب تری برخوردار است.

هزینه نصب کاغذ دیواری

قیمت نصب کاغذ دیواری هم مانند سایر خدمات ساختمانی به پارامترها و عوامل متعددی بستگی دارد و یک قیمت منصفانه برای نصب کاغذ دیواری قیمتی است که با توجه به همین پارامترها مشخص شود.مهمترین مرحله از ابتدای خرید تا پایان کار، مرحله نصب می‌باشد. یک نصاب غیرحرفه‌ای می‌تواند تمامی زحمات شما را به باد دهد. بنابراین می‌بایست نصاب انتخابی شما حتماً حرفه‌ای باشد و در این ارتباط حتماً تحقیق کنید و یا از شرکت هایی این خدمات را بخواهید که در صورت بروز مشکل پاسخگوی شما باشد.
نصابهای مختلف قیمت‌های مختلفی را اعلام می‌کنند که برخی از این قیمت‌ها بسیار بالا و کاذب است. هر قیمت پایینی هم قیمت مناسب نیست. بطور متوسط قیمت نصب هر رل کاغذ دیواری توسط نصاب ماهر در حال حاضر بین 12 تا 17 هزار تومان ‌اشد. این قیمت برای کاغذ های عرض 53 سانتی متر و طول 10 متر است. برای کاغذ دیواریهای عرض 70 سانتی متر حدود 20 تا 25 هزار تومان و برای کاغذهای عرض 1 مترو طول 15 متر ، بین 50 تا 60 هزار تومان می‌باشد.

عوامل مؤثر در تعیین قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی (3).jpg

  • زیرسازی دیوار : اگر شما قبلاً از پوشش کاغذ دیواری استفاده کرده باشید یا به هردلیلی سطح دیوار ناهموار شده باشد هزینه‌ی یکسان‌سازی و آماده‌سازی سطح دیوار برای نصب کاغذ دیواری یک هزینه مجزا از هزینه نصب کاغذ دیواری خواهد بود.
  • مقدار کاغذ مصرفی: یکی دیگر از معیارهای تعیین قیمت نصب کاغذ دیواری میزان کاغذ مصرفی می‌شود و در واقع به نوعی متراژ انجام کار نصب کاغذ دیواری بستگی دارد.
  • نوع کاغذ مصرفی : کاغذهای دیواری در طرح‌ها و مدل‌های مختلف با کیفیت‌های متفاوت در بازار موجود هستند و مسلماً هرچقدر کیفیت و ضخامت کاغذ دیواری بیشتر باشد قیمت آن کاغذ بالاتر خواهد بود.
  • حجم انجام کار: یکی از مؤثرترین پارامتر های تعیین نرخ نصب کاغذ دیواری حجم انجام کار است و به طول و تعداد دیوار نیازمند به نصب کاغذ دیواری بستگی دارد و قطعاً دستمزد نصب کاغذ دیواری در دیوار یک اتاق کمتر از دیوار یک ساختمان خواهد بود.

نحوه نصب کاغذ دیواری

همانطور که گفته شد شرایط و نحوه نصب کاغذ دیواری در نقاط مختلف منز یا محیط کار فرق می‌کند. دمای محیط بر نحوه نصب کاغذ دیواری تاثیر گذاشته و شما باید این شرایط را در حین انجام کار لحاظ کنید. مطمئناً یک کار عملی را نمی‌توان به صورت تئوری به طور کامل آموزش دید مخصوصاً کارهایی که نیاز به ظرافت بالایی در حین انجام کار دارد.
آموزش نصب کاغذ دیواری می تواند بسیار جذاب و قابل توجه باشد اما شناسایی شرایط نصب می‌تواند مشکل باشد. در نحوه نصب کاغذ دیواری علاوه بر محیط عواملی همچون کالای مورد نیاز برای انجام آن و همچنین نوع جنس کاغذ دیواری بسیار حائز اهمیت است.

آموزش نصب کاغذ دیواری پذیرایی

در این قسمت ما نسبت به آماده‌سازی محیط برای انجام کار توسط مشتری اقدام می‌نماییم. اقدام به ایجاد کارگاه در خانه‌ی خود می‌نماییم که نصاب بتواند به سرعت و با تمرکز بالا کار را انجام دهد.

کندن کاغذ دیواری قدیمی
در این قسمت از مراحل آموزش نصب کاغذ دیواری فرض را بر آن گذاشتیم که شما بر روی دیوار کاغذ دیواری دارید و می‌خواهید آن را با یک مدل جدید تعویض کنید. برای کندن کاغذ دیواری از دیوار باید مراحلی را طی کنید تا به طور کامل از دیوار جدا شود.

زیرسازی در نصب کاغذ دیواری
دیوار های قدیمی طی گذشت زمان آسیب هایی می بینند که ناگزیرند. این آسیبها نا شی از برخورد جسم سخت با دیوار و زخمی کردن آن، بازی کودکان، نصب تابلو یا ساعت و هر شی آویزی که بر روی دیوار، رطوبت گچ دیوار و موارد مشابه می باشد. قبل از شروع به نصب باید این مشکلات مرتفع شوند که در این مرحله از آموزش نصب کاغذ دیواری گفته می‌شود.

اندازه گیری و برش
برش کاغذ دیواری برای ارتفاع دیوار و هماهنگ درآوردن طرح یکی از مواردی است که به دقت و تخصص بالا نیاز دارد. این کار با یک سری قوانین همراه است که در این مرحله از اموزش نصب کاغذ دیواری به توضیح آن خواهیم پرداخت.

چسب کاغذ دیواری
پس از برش باید پشت کاغذ دیواری را چسب زده و آن را آماده چسباندن بر روی دیوار کنیم. مطمئناً نمی‌توان بعد از چسب زدن بلافاصله اقدام به چسباندن کرد تا چسب قوام لازم را برای ایستادن بر روی دیوار بیابد. همچنین نوع چسب مصرفی حائز اهمیت است تا مدت زمان لازم برای منتظر ماندن را به شما بگوید. در این مرحله پس از اماده شدن کاغذ دیواری شروع به چسباندن می‌کنیم و نحوه نصب کاغذ دیواری را خواهیم گفت.
با توجه به مطالب گفته شده تا حدودی متوجه این قضیه شدید که محاسبه و تخمین زدن قیمت کاغذ دیواری برای کسانی یا افرادی که در این موضوع اطلاعات کافی و کاملی ندارند کار آسانی نیست و حتماً باید در زمینه قیمت کاغذ دیواری با یک فرد متخصص و با تجربه صحبت و مشورت کرد. مشاوران ما در شرکت انبوه‌سازان آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند.

انواع مدل گاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی (4).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (5).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (6).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (7).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (8).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (9).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (10).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (11).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (12).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (13).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (14).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی (15).jpg


کاغذ دیواری پذیرایی.jpg
 
آخرین ویرایش توسط مدیر: