انواع مدل سنگ انتیک به همراه عکس سنگ تزئینی

چند مدل سنگ انتیک و سنگ تزئینی برای منزل

سنگ یک عنصر تزئینی است که می تواند جذابیت و ظرافت خاصی به فضا ببخشد. اگر فضای اتاق شما به اندازه‌ی کافی بزرگ نیست، بهتر است تنها قسمتی از دیوار آن را با سنگ طبیعی تزئین کنید تا فضای داخل اتاق از آن چه که هست کوچک‌تر به نظر نرسد. تزئین قسمت کوچکی از دیوار اتاق با سنگ‌های طبیعی زیبایی فوق العاده و غیر قابل باوری را به دکوراسیون داخلی خواهد داد.
می‌توانید خلاقیت به خرج داده و سقف اتاق‌تان را نیز با سنگ‌های طبیعی بپوشانید. این کار فضای پر نقش و نگار و گرمی را به اتاق خواهد بخشید. استفاده از رنگ در کنار سنگ در دکوراسیون داخلی می‌تواند از خشونت و زمختی بافت طبیعی سنگ‌ها کاسته و تصویر ظاهری آن را نرم‌تر نشان دهد.
از دیوارهای سنگی در هر نوع طراحی دکوراسیون داخلی می‌توان استفاده کرد، اما انتخاب مناسب‌ترین نوع سنگ طبیعی بسیار مهم است. برای مثال سنگ‌های آجری هم اندازه و هم شکل در اتاق‌هایی با سقف کوتاه و دکوراسیون داخلی امروزی متناسب‌تر هستند و سنگ‌های صخره‌ای بزرگ و با اشکال متفاوت در اتاق‌هایی با دکوراسیون داخلی روستایی، محلی و سنتی نمای بسیار بهتری خواهند داشت.
اگر می‌خواهید تمام دیوارهای اتاق‌ها را با سنگ طبیعی تزئین کنید، بهتر است از انواع مختلفی از سنگ‌های طبیعی استفاده کنید. این کار ظاهری دراماتیک به دکوراسیون داخلی اتاق شما خواهد داد. سنگ و گیاه هر دو ساخته دست طبیعت هستند بنابراین ترکیب آن‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی جلوه بسیار زیبایی خواهد داشت.
اگر سنگ تزئینی را به درستی به کار ببرید می‌تواند تغییر چشمگیری در فضای منزل شما به وجود بیاورد. در اینجا شش ایده برای طراحی دکوراسیون به شیوه خلاقانه و منحصر به فرد را به شما می گوییم.
سنگ_انتیک (5).jpg

 • استفاده از سنگ تزئینی در یک قسمت دیوار منزل
  می‌توانید شکل‌های مختلف سنگ را در یک قسمت از دیوار منزل خود استفاده کنید. دقت کنید که همه اجزا دیوار متقارن نباشند، نامتقارن بودن شکل سنگ زیباتر به نظر می‌رسد. با تلفیق سنگ‌های مختلف بر روی یک قسمت از دیوار می‌‌توانید طرحی زیبا خلق کنید. سعی کنید از ترکیب دو یا سه رنگ در سنگ تزئینی دیوار اتاق خود استفاده کنید.
سنگ_انتیک (2).jpg

 • تزئین اطراف راه‌پله با سنگ تزئینی
  اگر در اطراف راه پله شما فضای خالی وجود دارد می‌توانید با استفاده از سنگ تزئینی فضای خالی راه‌پله را پر کنید. برای تزئین راه‌پله سعی کنید از سنگهای ساده با رنگهای خنثی استفاده کنید. با استفاده از این روش محیط منزل شما زیبا و جذاب می شود.
سنگ_انتیک (3).jpg

 • تزئین دیوار پشت دکوراسیون‌های داخلی با سنگ
  دیوار پشت دکوراسیون و فضاهایی که منزل شما را زیبا می‌کند، مانند دیوار پشت تلویزیون، دیوار پشت شومینه و... را می‌توانید با سنگ‌های سیاه و سفید زیبا و ظریف تزئین کنید. این دیوار فضای دنج و آرامی در منزل شما به وجود می آورد.
سنگ_انتیک (4).jpg

 • تزئین دکوراسیون با سنگ تزئینی در رنگ‌های متضاد
  هماهنگی طرح دکوراسیون منزل و رنگ سنگ تزئینی به کار رفته در اتاق نشیمن، فضای اتاق را به یک فضای طبیعی و دنج تبدیل می‌کند. اگر دیوار اتاق شما به رنگ روشن است، می‌توانید یک قسمت از دیوار را با سنگ تزئینی تیره رنگ تزئین کنید. این تضاد برجستگی خاصی در دکوراسیون شما به وجود می‌آورد.
سنگ_انتیک (6).jpg

 • سنگ تزئینی حمام و سرویس بهداشتی
  برای دکوراسیون حمام یا سرویس بهداشتی می‌توانید یک قسمت از دیوار آن را با سنگ تزئینی، تغییر دهید. سنگ تزئینی حمام معمولاً بر روی دیوار پشت آینه یا دیوار بالای روشویی نصب می‌شود. سعی کنید از سنگ تزئینی به رنگ روشن استفاده کنید تا فضای حمام شما لذت‌بخش‌تر شود. علاوه بر آینه استفاده از گلدان نیز می‌تواند فضای زیبایی در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما به وجود بیاورد.
سنگ_انتیک (7).jpg

 • استفاده از پارتیشن در اطراف دیوار سنگی
  می‌توانید یک قسمت از دیوار اتاق نشیمن را با سنگ تزئین کنید. استفاده از سنگ تزئینی فضای اتاق شما را طبیعی جلوه می‌دهد. می توانید از سنگ تزئینی بزرگ برای دیوار اتاق استفاده کنید و از پارتیشن برای تقسیم‌بندی فضای اتاق استفاده کنید. رنگ ، بافت و اندازه سنگ تأثیر زیادی در انتخاب نوع پارتیشن و دکوراسیون منزل شما دارد.
  برای انتخاب سنگ تزئینی مناسب با مشاوران ما در شرکت انبوه سازان تماس بگیرید. همکاران ما طرح های مناسبی را به شما پیشنهاد می‌دهند.
 

پیوست ها

 • سنگ_انتیک (1).jpg
  سنگ_انتیک (1).jpg
  81.1 کیلوبایت · بازدیدها: 340
آخرین ویرایش توسط مدیر:

موضوعات مشابه