مجموعه کلید سازی سیار 24 ساعته در تهران و کرج

مجموعه کلید سازی جابرینا اولین کلید سازی سیار را در تهران در سال 1380 شروع به کار کرد این مجموعه با جمع اوری کلید سازان سیار در سطح تهران و داشتن چند نمایندگی در شهر تهران می تواند خود را در سریع ترین زمان ممکن برای خدمت رسانی به شما برساند.
مجموعه کلید سازی جابرینا با به کار گیری نیروهای جوان و فناوری های روز دنیا متخصص باز کردن تمامی درب های چوبی ، ضد سرقت ، گاو صندوق انواع اتومبیل و تکثیر و کپی ریموت درب واحد و پارکینگ و ... ساخت انواع سوییچ اتومبیل های کددار ، ساخت ریموت ، نصب دزدگیر انواع اتومبیل (بنز ، بی ام دبلیو ، لکسوس ، هیونداو... و تمامی خودرو های ایرانی) این اطمینان را به شما می دهیم که خدمات کلیدسازی را به صورت شبانه روزی و سیار توسط کلیدساز حرفه ای و با قیمت مناسب برای شما در تهران فراهم نماییم.
photo_2018-08-16_17-43-55.jpg

برای تماس با کلید سازی شبانه روزی سیار در تهران لطفا با شماره تماس بگیرید .

چرا کلید سازی جابرینا را انتخاب کنیم ؟
 • مجموعه کلید ساز سیار جابرینا به صورت 24 ساعته در حال فعالیت می باشد دیگر مهم نیست چه زمانی هست که به ما نیاز دارید فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا ما نزدیکترین کلید ساز را به محل شما ارسال کنید
 • همچنین ما میدانیم روزهای سختی از منظر اقتصادی بر کشور حکم فرماست. گروه ما تلاش میکند حداقل دردی اضافه نباشد و با قیمت های منصفانه خود دل هموطنان عزیز را در این لحظات بدست آوریم. همچنین زمان شما برای ما بسیار ارزشمند میباشد و در اسرع وقت موتور سوار به سما شما حرکت میکند.
 • تمامی افرادی که در این مجموعه فعالیت می کنند متاهل بوده و بدون سوابق کیفری میباشند. ما خانه و یا ماشین شما را خانه و ماشین خود میدانیم و به شما این اطمینان را میدهیم که با خیال آسوده میتوانید به ما اطمینان نمائید
 • با ادعا میگویم ما بهترین در کار خود هستیم. مجموعه ما متشکل از بهترین هاست.
 • مجموعه جابرینا دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف تعمیر کاران قفل و کلید می باشد و قیمت های ما بر اساس صنف تنظیم می گردد .
مناطق تحت پوشش کلید سازی جابرینا
این مجموعه تمامی مناطق تهران را تحت پوشش دارد و می توان گفت اصلی ترین این مناطق عبارت اند از : زعفرانیه ، نیاوران ، تجریش ، ولنجک ،آجودانیه، فرمانیه ، اقدسیه ، بلوار ارتش ، شهرک غرب ، پونک ، مرزداران ، گیشا ، امیراباد ، شهران ، جنت اباد ، دریاچه چتگر ، تهرانپارس ، پیروزی ، نارمک ، عباس اباد سهروردی ،شریعتی،ولیعصر، فاطمی ، ستارخان و ...

خدمات اصلی مجموعه جابرینا در به صورت زیر می باشد :
 1. نصب انواع ریموت و قفل برقی معمولی و کنترلی
 2. باز نمودن تمامی قفل های خودرو ها
 3. باز کردن قفل درب منازل مجتمع ها ، اداری و مسکونی
 4. ساخت کلید های کد دار خودروهای خارجی و ایرانی با کمترین قیمت
 5. ساخت انواع کلید کامپیوتری ، سوئیچی، معمولی و گاو صندوق
 6. ساخت سوئیچ ماشین ماشین و تعمیر سوئیچ ماشین
 
آخرین ویرایش:

موضوعات مشابه

با سلام
آیا در محدوده جاده مخصوص کرج - کیلومتر 14 - خدمات رسانی دارید ؟
نیاز به قفل دار کردن دو عدد کمد دیواری ام دی اف و یک فایل سه طبقه ام دی اف و همچنین نصب یک عدد قفل کمری جهت درب شیشه ای می باشد .
 
با سلام
آیا در محدوده جاده مخصوص کرج - کیلومتر 14 - خدمات رسانی دارید ؟
نیاز به قفل دار کردن دو عدد کمد دیواری ام دی اف و یک فایل سه طبقه ام دی اف و همچنین نصب یک عدد قفل کمری جهت درب شیشه ای می باشد .
بله برای همانگی با شماره بالا تماس بگیرید