نقاشی ساختمان به سبک دکوراسیون امروزی و مدرن

نقاشی ساختمان و دکوراسیون داخلی

شرکت ساختمانی جابرینا یکی از شرکت های معروف و با اعتبار در زمینه رنگ کاری ساختمان در سطح تهران می باشد این مجموعه فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و به جرات م یتوان گفت که این شرکت یک مجموعه بسیار حرفه ای و با اعتبار در سطح تهران می باشد .هدف مجموعه جابرینا افزایش کیفیت و کاهش هزینه ها برای مشتریان بیشتر و رضایتمند تر است.
در بازار رقابتی امروز اگر یک مشتری اقدام به انتخاب یک مجری پروژه یا محصولی میکند بدون تردید با وجود داشتن انتخاب های زیاد اقدام به سنجش تفاوت ها , تمایز ها و مزایای یک محصول یا خدمات میکند و سپس انتخاب میکند . حال اگر یک مشتری نیازمند نقاشی ساختمان و منزلش است چرا مجموعه جابرینا را انتخاب کند؟
مجموعه جابرینا در سال 1395 تا 1396 بیش از 800 پروژه نقاشی در تهران و کل ایران را نجام داده و به اتمام رسانده است . این مجموعه دارای فوق متخصص های نقاشی ساختمان می باشد که کار را به بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن به پایان می رساند . همچنین این مجموعه در 3 منطقه تهران دارای نمایندگی است که همکاران ما بتوانند خود را در سریع ترین زمان ممکم به منزل شما برساند.
نقاشی ساختمان
تاریخچه نقاشی ساختمان برمیگرده به زمانی که شهر های نویین وجود امدند و در این شهر ها ساختمان ها با طرح های اروپایی ساخته شدند رایج شد . نقاشی ساختمان یکی از رهکردهای تغییر اصلی دکوراسیون منزل ومی باشد که هر ساختمان و یا منزل بعد از گذشت مدت زیاد به ان احتیاج پیدا می کند رنگ کاری ساختمان راهی بسیار ساده و کم قیمت برای تغییر دکوراسیون می باشد .
برای نقاشی کردن ساختمان خود چند جنس و نوع مختلف وجود دارد که از پرکاربردترین نوع از مصالح نقاشی ساختمان می توان به رنگ پلاستیک-رنگ های روغنی-رنگ های روغنی مات-رنگ مولتی کالر-رنگ بلکا-رنگ پتینه-رنگ اکرلیک اشاره کرد. شرکت ساختمانی جابرینا تمامی خدمات ساختمانی علاوه بر ؛ رنگ آمیزی ساختمان ؛ سفارش نقاش ساختمان ؛ رنگ آکرلیک ؛ رنگ روغنی ؛ رنگ پلاستیک ، پتینه کاری ؛ بازسازی ساختمان ؛ دکوراسیون داخلی در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا را برای مشتریان انجام می دهند.
قیمت نقاشی ساختمان
مبحث هزینه رنگ کردن منزل، مبحث نسبتا پیچیده ای است، به این خاطر که نقاشان قیمت های بسیار پایینی را در اختیار شما قرار می دهند. و شما غافل از آنکه از کیفیت کار اطلاع داشته باشید به راحتی تصمیم گیری میکنید. در بین نقاشان روش (بزن در رو) باب شده، البته بیشتر به درد صاحب خانه هایی که می خواهند به مستاجر بدهند یا املاکی هایی که قصد فروش خانه رنگ شده را دارند می خورد. قیمت نقاشی ساختمان بستگی به کیفیت کار دارد.
بدین صورت که برای رنگ روغن هر متری 6 هزار تومان الی 12 هزار تومان متفاوت است. همچنین برای رنگ پلاستیک نیز قیمت آن از 3 الی 6 هزار تومان می باشد.
رنگ روغن
رنگ روغن یکی از رنگ هایی است که بیشترین استفاده را در نقاشی ساختمان داشته ، همچنین این نوع رنگ از قدیمی ترین نوع رنگ نقاشی ساختمانبه حساب می ایید که باعث شده با کیفیت ترین نوع رنگ جهت نقاشی دکوراسیون داخلی شما حساب شود .سطوح به عمل آمده از این نوع روش بسیار صاف و صیقلی بوده و دوام رنگ در کنار توانایی ساخت طیف گسترده رنگها محبوبیت خاصی به این نوع روش بخشیده است، که پس از گذشت چندین دهه از ورود به بازار همچنان پا برجاست.این رنگ را میتوان با استفاده از قلمو ، قلطک ، پیستوله و یا ابزارهای دیگر مورد استفاده قرار داد.
از مزایای رنگ روغن می توان از قابل شستشو بودن آن نام برد که باعث محبوبیت بیش از حد آن شده که اگر دیوار منزل شما کثیف شود به راحتی می توانید دستمال بکشید.
رنگ اکریلیک
رنگ اکریلیک رنگی شیمیایی با دوام و درخشندگی بالاست که نوع حلال در آب آن در هنر نقاشی و انواع هنرهای دکوراتیو کاردبرد دارد. رنگ های آکریلیک قابل استفاده بر روی انواع سطوح مانند، شیشه، چوب،سفال و سرامیک، پلی استر، پارچه، چرم و .... می باشند. انعطاف پذیری، قابلیت شست و شو و ضد آب بودن، مقاومت در برابر نور خورشید، ضد خراش، سازگاری با محیط زیست، بدون بو، قابل رقیق شدن با آب،ضد باکتری و کپک، عدم ایجاد حساسیت از جمله ویژگی های رنگ های آکریلیک می باشد. رنگ اکریلیک یکی از رنگ‌های پر استفاده است.
رنگ پلاستیک
از این جنس رنگ بیشتر برای سقف استفاده میکنند، برای دیوار ها استفاده نمی شود به این خاطر که مزایای اصلی رنگ روغن که قابل شستشو بودن آن بود را دارا نیست. البته بماند که یک سری افراد از رنگ پلاستیک برای منزل خود استفاده میکنند اما به صورت کلی پیشنهاد نمیگردد.پرمصرف ترین رنگ در این نوع، نیم پلاستیک میباشد که رنگ نیم پلاستیکی که استاندارد باشد در مقابل آب مقاوم هستند (قابل شستشو نیستند) و هزینه پائین تر و سرعت اجرای بالاتر و نداشتن بو و شیک بودن و…. باعث شده است که استقبال زیادی از این نوع رنگ بشود.
نمونه کار نقاشی ساختمان
در ادامه شما می توانید نمونه کارهای نقاشی ساختمان توسط جابرینا را مشاهده کنید.

رنگ کاری جابرینا.jpg


رنگ کاری خانه.jpg


رنگ کاری ساختمان.jpg


رنگ کاری منزل.jpg


رنگ کاری.jpg


مدل رنگ کاری.jpg


نمونه رنگ کاری.jpg
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

موضوعات مشابه