قیمت دیوارپوش pvc و دیوارکوب mdf همراه با نصب

اطلاعات عمومی درباره دیوارپوش pvc و mdf

پی وی سی مخفف عبارت پلی وینیل کلراید یکی از پلی مرهای ترموپلاستیک بسیار پر استفاده و با ارزش در صنعت ساختمان می باشد. به طوری که می توان گفت تا بیش از 50درصد از پی وی سی تولیدی در صنعت ساختمان به کارمی رود.
امروزه در بسیاری از مناطق از پی وی سی به جای موادی چون بتن، خاک رس و چوب در صنعت ساختمان سازی استفاده می گردد و استفاده از آن هم صرفه اقتصادی داشته و هم از لحاظ فنی مزایایی را برای صنعت به ارمغان می آورد.

دیوارپوش پی وی سی pvc

علاوه بر صنعت ساختمان صنعت لوازم خانگی نیز از موارد استفاده پلی وینیل کلراید (پی وی سی) می باشند. پی وی سی پلاستیکی می باشد که اکثرا به رنگ سفید تولید می گردد. مزایایی چون طول عمر بالا، زیبایی منحصر به فرد، سبک بودن و تنوع، پی وی سی را به پلی مری مورد علاقه در حوزه دکوراسیون داخلی و کف پوش و دیوارپوش ها تبدیل نموده است. میل به ایجاد و تغییر دکوراسیون داخلی باعث گردیده است از محصولی استفاده شود که در عین سبک و کم هزینه بودن تمامی مشخصات یک ماده خوب جهت استفاده در کف پوش و دیوار پوش را داشته باشد. استفاده از پی وی سی در سقف و در دیوارها باعث گردیده است که نیاز به استفاده از بسیاری از مصالح ساختمانی و همچنین رنگ کردن مداوم دیوارهای ساختمان از بین برود.
دیوارپوش-pvc.jpg
پلی مرهای پی وی سی علاوه بر استحکام، کم هزینه بودن و زیبایی عایق برودتی و حرارتی مناسبی نیز می باشند و در نتیجه در زمستان و تابستان مانع هدر رفت انرژی می گردند.
قابلیت هایی چون عایق بودن در برابر صدا، حرارت، سرما، نور، مقاومت در برابر ضربه، حشرات و جوندگان، انواع مواد شیمیایی شاما مواد اسیدی و قلیایی، زیبایی و شکل پذیری منحصر به فرد، عدم نیاز به رنگ نمودن، قابلیت استفاده در طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی، پی وی سی را به پلی مری بسیار پر استفاده و به عنوان تکنولوژی روز دنیا در زمینه صنعت دکوراسیون داخلی مبدل ساخته است.

مشخصات دیوارپوش سه بعدی تزئینی

دیوار پوش ها نسل جدیدی از پلاستیک های فشرده می باشند که در دکوراسیون داخلی و خارجی فضاهای داخل و خارج ساختمان استفاده می شود.
این پلاستیک های فشرده در ابعاد 50*50 سانتی متر در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می گردد.
دیوار پوش های تزئینی نسل جدیدی از پوشش های برجسته دکوراتیو دیوارها و فضاهای داخلی منازل، فروشگاه ها، ادارات و... می باشند که در عین سادگی ، سبک و کم هزینه بودن زیبایی و فضاهای منحصر به فردی را جهت دکوراسیون های داخلی ایجاد می کنند به طوری با دیوارهای معمولی ساخته شده با مصالح معمول قابل مقایسه و رقابت می باشند.
 
آخرین ویرایش:

موضوعات مشابه