قیمت مبل نیم ست اداری - خرید اینترنتی مبلمان اداری

خرید اینترنتی مبل نیم ست اداری

برای ارائه خدمات رسانی بهتر تصمیم گرفته ایم که با حذف واسطه ها محصولات تولیدی خود را به روش خرید اینترنتی مبل اداری ارائه دهیم، نخستین اولویت مجموعه جابرینا ارائه کالای با کیفیت، همچنین دومین اولویت این شرکت پس از کیفیت قیمت مبل اداری مناسبت است. عمده ترین دلیل قیمت مناسب مبلمان در جابرینا تولید کننده بودن ماست. ما با حذف رابطه ها توانسته ایم در زمینه فروش مبلمان، بهترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

سریع ترین زمان ممکن در ارسال مبلمان اداری

ما با داشتن تیم ارسال قدرتمند تمامی محصولات را ظرف یک الی سه روزه کاری، به صورت کاملا رایگان درب محل شما تحویل می دهیم. ارسال رایگان یکی دیگر از خدمات مجموعه ماست که مارا با دیگر رقیبان متمایز خواهد کرد. اما با این حال برای مدت تحویل کالا بستگی به مدل مبل اداری که شما انتخاب میکنید دارد، که در کارگاه موجود باشد یا باید بسازیم.

قیمت مبل نیم ست اداری

هدف تولیدی جابرینا حمایت از مصرف کننده، در راستای حمایت از تولید ملی است که با ارائه کالای با کیفیت نیاز ملی را تامین و با رقبای خارجی خود رقابت کند.گفتنی است در کنار قیمت، جابرینا بالاترین کیفیت ممکن در ساخت را گارانتی می کند. در صورت هرگونه سوالی، ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما خواهیم بود، تضمین مناسبترین قیمت شعار ماست!
تنوع رنگ بندی در مبلمان اداری
تمامی مدل ها دارای رنگ بندی و تنوع بسیار هستند، به این خاطر که شما می توانید هر رنگ پارچه مطابق با سلیقه و دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید. برای سفارش و دریافت قیمت می توانید همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید.
شماره تماس جهت خرید اینترنتی مبل اداری همچنین مشاوره : 09191193632
مدل مبل اداری مشکی رنگ اجلاس
مبلمان-اداری-اجلاس.jpg

طرح دیگر از مبل اداری اطلس قرمز رنگ را در زیر می توانید مشاهده کنید، البته برای سفارش هر رنگی که بخواهید می توانید سفارش دهید.
قیمت-مبلمان-اداری-اطلس.jpg
ویژگی مبل اداری
  • بهره گیری از روکش های مرغوب با کیفیت بسیار بالای دوخت به منظور بالا رفتن عمر روکش و افزایش زیبایی
  • استفاده از چوب با کیفیت در چهارچوب اصلی
  • بهره گیری از تکنیک ترکیب فنر و الیاف های ارتجاعی در ساخت مبل با هدف ماندگاری
  • استفاده از اتصالات ویژه در محل نصب شبکه الاستیک به چهارچوب با هدف دوام بسیار بالای محصول و حفظ کیفیت آن
مبل نیم ست اداری اجلاس قرمز رنگ
مبل-اداری-اجلاس-قرمز.jpg

مبلمان اداری طرح کاسپین
مبل-اداری-کاسپین.jpg

مدل آبنوس
خرید-مبل-اداری-آبنوس.jpg
 
آخرین ویرایش:

موضوعات مشابه