لیست قیمت نرده استیل 304 و 201

جابرینا، مرکز فروش و نصب نرده استیل
اگر قصد دارید نرده استیل برای راه پله خانه، استخر، پنجره، بالکن و غیره نصب کنید، جابرینا با 16 سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان همکنون در خدمت شماست.
میخواهیم با ارائه توضیحاتی درباره نرده استیل 304 و 201 شمارا راهنمایی کنیم که کدام یک مناسبت است.
تفاوت نرده استیل 304 و 201
همانطور که میدانید استیل همان فولاد ضد زنگ است، تراکم و چگالی در استیل 201 کمتر از 304 می باشد، اما با این حال 201 حدود ده درصد دوام بیشتری به نسبت استیل 304 دارد به این خاطر که در ترکیب آن از منگنز بیشتری به کار رفته است.
اما مقاومت در برابر خوردگی استیل 304 به نسبت 201، بسیار محکم و با دوام تر است. به این خاطر که در 304 نیکل بیشتری استفاده شده و مقاومت آن را بیشتر کرده است.
استیل 304 با 8.1 درصد نیکل
استیل 201 با 4.5 درصد نیکل

نرده-استیل-304-اداری.jpg
قیمت استیل 304 و 201
در یک جمله بخواهیم بگوییم، قیمت استیل 304 بالاتر از 201است، اگر بخواهیم کلی تر به قضیه نگاه کنیم، تفاوت قیمت استیل 304 و 201؛ در درصد نیکل بکار رفته درون آنهاست. هرچه نیکل در آنها بیشتر باشد قیمتشان نیز بیشتر خواهد بود. حال سوال اینجاست که عنصر نیکل چیست و چه نقشی در استیل دارد، در جواب این سوال باید بگوییم که نیکل عامل ضد زنگی استیل است و مقاومت آنرادر برابر خوردگی بیشتر میکند. استیل هم به فولاد ضد زنگ معروف می باشد با این تعریف استیل بدون نیکل قابلیت اصلی خود را از دست میدهد.
اگر میخواهید برای راه پله و یا مشاعات ویلا، استخر و محیط اداری خود نرده استیل بکار ببرید مجموعه جابرینا همراه شماست. برای دریافت قیمت استیل می توانید همین حالا تماس بگیرید.
نرده-استیل-201.jpg
عامل مهم در انتخاب نرده استیل
عامل اصلی سلیقه خود شماست، به این خاطر که شاید نرده استیل محکم تر از چوبی باشد، اما نمای چوبی برای خانه شما مناسب تر باشد تا استیل، پس اول نگاهی به دکوراسیون خانه خود بیاندازید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.
قیمت-نرده-استیل.jpg
نمونه کار استیل طلایی
این نوع استیل با رنگ فوق العاده محبوب طلایی، برای خانه های زیبا و لاکچری مورد استفاده قرار میگیرد.
نرده-استیل-طلایی.jpg
ترکیب استیل با چوب
برای زیبا سازی خانه، ویلا و محل کار خود می توانید از این نوع ترکیب نیز استفاده کنید.
نرده-استیل-ویلا.jpg


ترکیب-نرده-استیل-چوبی.jpg


نرده-استیل-خاص-لاکچری.jpg
 
آخرین ویرایش: