سبک چیدمان کابینت آشپزخانه به روش مدرن

چیدمان کابینت آشپزخانه
این آشپزخانه مدرن و منحصر به فرد نگاهی ساده و ترکیبی دارد که از چوب AGT های گلاس استفاده گردیده و با انعکاس نور نمایی روشن و آرامش بخشی را به خانه شما اعطا میکند. بی شک برای اشخاصی که میخواهند آشپزخانه ای مدرن و لوکس داشته باشند طرح زیر انتخاب هوشمندانه ای است.
سفید خاکستری.jpeg


این آشپزخانه مدرن و روستایی یک مجموعه متوسط خاکستری از کابینت های پایین تر با چوب گیاهی غنی، در سمت مقابل این فضا قرار گرفته است. دسته کوچک موسیقی جاز باعث می شود آشپزخانه گرم و باز شود و استفاده از مواد مختلف به فضای لایه بندی شده کمک می کند.

1467225550986.jpeg


در این آشپزخانه از طرح کلاسیک رنگارنگی در طراحی استفاده کرده: سیاه و سفید. در این مدل دو رنگ سفید و مشکی ترکیب شدن به این صورت که کابینت های پایین سفید و سقف سیاه شده، چشمان شما فورا کشیده می شوند و فضای کوچک آشپزخانه را بزرگتر می بینید.
سقف سیاه.jpeg


یک آشپزخانه با سبک الهام بخش، یک مثال دیگر از فضای سفید و خاکستری ترکیبی است. میزها در کنار کابینت سفید خاکستری تیره نشان داده میشوند.
خاکستری.jpeg

طرح کابینت کلاسیک زیر که از کابینت های چوبی ساخته شده، ظاهری گران قیمت و تیره را به نمایش میگذارد که فضای جدی ایجاد می کنند. نتیجه یک آشپزخانه فوق العاده شیک و پیچیده است.
در اینجا از دیوارپوش بین کابینت آشپزخانه استفاده شده که فوق العاده ظاهری دلنشین را برای دکور آشپزخانه به ارمغان آورده است.
شیک.jpeg


 
آخرین ویرایش: