بهترین رنگ برای نقاشی اجزاء خانه چیست ؟

معرفی بهترین رنگ ها برای نقاشی خانه شما
ممکن است فکر کنید که برای رنگ آمیزی یک خانه کوچک به رنگ سفید یا نوترونی محدود می شوید، اما تقریبا هر رنگ می تواند در یک خانه کوچک کار کند، اگر نور و لوازم جانبی مناسب داشته باشید. برای استفاده از رنگ های تیره در خانه کوچک خود خجالت نکشید، زیرا می توانید درام و معماری را به یک اتاق ساده اضافه کنید. راز استفاده از رنگ های تیره در یک فضای کوچک این است که چگونه از این رنگ استفاده کنید.

رنگ برای داشتن دفتر کار ارام بخش در منزل
کار کردن در خانه قطعا دارای مزایای آن است، همچنین می تواند چالش های خود را داشته باشد. بهترین دفتر کار در خانه به نظر می رسد عقب نشینی از مسئولیت های خانوادگی شما است، اما باید حس یک فضای کار واقعی را ایجاد کنید. استفاده از یک رنگ خنثی و غنی انتخاب خوبی ست.. در دفتر کار کوچک شما در خانه، رنگ های خنثی نور با بسیاری از نورپردازنده های سفید و نور طبیعی می توانند فضا را به نظر گسترده بهبود ببخشند و بهره وری را بالا ببرند.
01-Home-Office-Neutral-Colors.jpg


رنگ برای یک اتاق خواب رمانتیک
اتاق خواب کوچک شما لازم نیست که یک طرح رنگی دقیق داشته باشید تا عاشقانه باشد. بیشترین اتاق های جذاب اغلب در رنگ های خنثی تزئین شده اند. برای یک فضای کوچک، یک نور خنک باعث می شود اتاق بزرگ و لوکس به نظر برسد.
02-Carter-Creme.jpg


اتاق لباسشویی
رنگ های تازه معمولا بهترین انتخاب برای یک اتاق شستشو است. حتی اگر برای خانه کوچک شما یک اتاق لباس مخصوص تعیین نکرده باشند، می توانید منطقه لباسشویی خود را با رنگی شاداب روشن کنید.
03-Behr-Aqua-Breeze.png

رنگ اتاق نشیمن
رنگ اتاق سرد و مدرن ، اگر به دنبال یک ایده جدید در رنگ اتاق نشیمن هستید، خاکستری را در نظر بگیرید حتی اگر گرایش شما به سبک مدرن نباشد، رنگ خاکستری می تواند با هر سبک سلیقه ای مناسب باشد. برای یک اتاق نشیمن کوچک، یک رنگ مثل رنگ خاکستری ، میتواند آن را مانند ابری سبک و بزرگ جلوه دهد.
04-silvermist.png


رنگ برای آشپزخانه کوچک و آفتابی
بهترین رنگ برای آشپزخانه شما زرد است، خانه کوچک شما، محل مناسب برای یک آشپزخانه کوچک آفتابی است. زرد گرم، با کابینت های سفید، کاشی خاکستری ظاهری درخشان به وجود می آید. راز انتخاب رنگ زرد مناسب برای آشپزخانه کوچک شما این است که خواسته یا ناخواسته رنگ زرد توجه همه رو به خودش جلب میکنه.
06-hawthorne_yellow.png


رنگ اتاق مهمان
یاسی دارای سبک شیرینی است که در یک اتاق مهمان عالی خواهد بود. شاید خیلی از رنگ ها در نظر شما برای اتاق مهمان مناسب باشد اما شما رنگی را انتخاب کنید که تقریبا مورد پسند سلیقه های مختلف باشد.
07-Ella-Rose.jpg


رنگ برای ورودی خانه
درب مقابل شما نقطه ای است برای استفاده از رنگ های پر جنب و جوش و روشن . رنگ در جلوی در جلوی خانه خود را به عنوان یک رنگ بیس در لوازم خانه تکرار کنید. گلبهی یک انتخاب جسورانه برای ورودی است. این مرجان پر جنب و جوش به زیبایی با آبی و آبی تیره رخ نمایی می کند.

حتی اگر شما در خانه کوچک خود فضای اختصاصی نداشته باشید، می توانید از رنگ برای ایجاد یک ورودی به یاد ماندنی استفاده کنید.دو رنگ سبز و خاکستری از رنگ هایی است که فضای بزرگ و کوچک را روشن می کند.

محلی برای ورزش در خانه
هر کس به اندازه کافی خوش شانسی نیست تا بتوند یک ورزشگاه اختصاصی در خانه داشته باشد. رنگی که برای دیوارهایتان انتخاب میکنید عامل فزاینده ای برای اتاق است. رنگ های طبیعی ، احساس انرژی و ارتعاش می دهند، که باعث می شود آنها یک انتخاب عالی برای استادیوم یوگا یا ورزشگاه خانگی باشند.

اطمینان حاصل کنید که لوازم جانبی و سطوح طبیعی مانند بامبو و سنگ را برای تمرین اسپا یا فضای یوگا اضافه کنید.

بهترین رنگ برای زیر زمین
هیچ زیرزمین خسته کننده ای وجود ندارد این هفت طرح جذاب رنگ زیرزمین عالی می تواند یک زیرزمین معمولی را ، به فضایی تبدیل کند که بیشتر مورد استفاده شما قرار بگیرد.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

موضوعات مشابه