طرح کاشی سرویس بهداشتی و حمام + لیست قیمت انواع کاشی

قیمت کاشی سرویس بهداشتی و خرید کاشی حمام

مطمئنا شما هم برای خانه و هم خودتان ارزش قائلید و دوست داشتید که با استفاده از ابزار های جدید و زیبا منزل شخصی تان زیبایی بسیاری داشته باشد ، جابرینا با 16 سال سابقه توانسته در زمینه دکوراسیون منزل و بازسازی ساختمان جزو بهترین ها باشد ، برای دریافت قیمت کاشی می توانید همین حالا تماس بگیرید .
دنیای کاشی و سرامیک دنیایی با تنوع بسیار در طرح های و رنگ های مختلف است که مسلما در بین این همه مدل انتخاب کردن یکم مشکل هست. چند عامل در انتخاب کاشی سرویس بهداشتی تاثیر مهمی در نوع دکوراسیون حمام خانه شما دارند . استقامت در مقابل با لغزش ، منحنی ها و حتی مواد سختی که در آب حمام موجود است در انتخاب کاشی مناسب تاثیر زیادی میگذارد.
همین حالا می توانید با مجموعه جابرینا تماس بگیرید: 09126214611
مدل کاشی سرویس بهداشتی ( حمام و دستشویی )
جابرینا ، برای شما چند مدل کاشی سرویس بهداشتی ( دستشویی ) و حمام را برای شما آماده کرده و در تصاویر زیر به نمایش گذاشته که شما راحت بتوانید در خرید کاشی تصمیم گیری کنید ، از هر کدام مدل کاشی که خوشتان آمد می توانید به یک تماس در خانه خود نیز مشاهده کنید!
photo_۲۰۱۷-۰۶-۰۶_۱۴-۴۷-۲۴.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۶-۰۶_۱۴-۴۷-۵۸.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۷-۲۳_۱۱-۱۳-۳۸.jpg


photo_۲۰۱۷-۰۷-۲۳_۱۲-۰۷-۰۹.jpg

قیمت کاشی سرویس بهداشتی
به علت نوسانات بازار از گذاشتن لیست قیمت معذوریم ، همچنین مدل ها به این 16 عکس خلاصه نمیشوند و شما برای دریافت لیست قیمت کاشی حمام به همراه نصب و اجرت کار می توانید با ما تماس بگیرید .
photo_۲۰۱۷-۰۷-۲۳_۱۲-۱۰-۱۹.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۸-۳۱_۱۱-۲۰-۳۲.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۰-۰۷_۰۸-۲۱-۱۶.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۸_۰۹-۲۷-۲۵.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۰-۰۷_۰۸-۲۳-۳۲.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۰-۰۷_۰۸-۲۴-۴۳.jpg

در دیدن طرح های کاشی دقت کنید ، زیرا وقتی شما در بین تعداد زیادی عکس قرار میگیرید دچار سردرگمی می شوید و انتخاب براتون سخت تر میشه، پیشنهاد میکنیم با نهایت حوصله و سلیقه در کنار خانواده از مدل ها دیدن فرمایید .
photo_۲۰۱۷-۱۰-۰۷_۰۸-۲۵-۲۰.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۶_۰۷-۵۰-۳۷.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۶_۰۷-۵۳-۰۴.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۶_۰۸-۴۵-۲۲.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۰-۰۷_۰۸-۲۲-۴۸.jpg

 
آخرین ویرایش:

موضوعات مشابه