مدل پرده زبرا با تنوع بسیار

تعریف پرده زبرا :
پرده زبرا یکی از انواع پرده با طرح شیک و کلاسیک میباشد که قابلیت رولینگ و کرکره ای دارد .

توضیحاتی درمورد پرده زبرا
پرده های زبرا سایه های دو لایه هستند که با طراحی شیک و کلاسیک خود باعث میشوند دیگر نگران حریم خصوصی پنجره های خود نباشید . زبرا ها در خانه ی شما جلوه های نور زیبا و نمای خارجی بسیار زیبایی ایجاد میکند . آرامش منحصر به فرد این پرده ها نیز شما را بیشتر در انتخاب زبرا ها جذب میکند. این سایه های دو لایه و ایده آل برای آشپزخانه ، حمام ، دفتر ، اتاق خواب ، گاراژ ، اتاق شیمن ، اتاق خانواده ، مهد کودک و غیره است .

چند نمونه از مدل پرده های زبرا
برای دیدن نمونه کار پرده زبرا، کاغذ دیواری می توانید همین حالا با شماره تماس بگیرید.
Pardezebra1.jpg


شما با بالا و پایین کردن دو لایه موازی پرده میتوانید نور اتاق خود را تنظیم کنید

Pardezebra2.jpg


Pardezebra3.jpg


پرده‌ها علاوه بر زیباتر کردن جلوه خانه، اجازه می‌دهند میزان ورودی نور را نیز خودمان کنترل کنیم. پرده‌ها هم مانند پوشش‌ کف، دیوار و سقف، یک پوشش اصلی در دکوراسیون داخلی خانه به شمار می‌آیند. کاربرد پرده برای جاهای مختلف، متفاوت است. مسلما پرده‌ای را که برای اتاق نشیمن و یا اتاق کودک انتخاب می‌کنید را نمی‌توانید در آشپزخانه استفاده کنیدوحالا نکاتی مهم در باره پرده در نظر گرفته ایم که شامل 5نکته میباشد:که در ادامه مطلب اورده ایم

Pardezebra4.jpg


پرده های زبرا و کارایی بالای آن ها باعث شده است که این نوع طرح از پرده مورد استقبال بیشتر افراد قرار گیرد ، این نوع پرده ها دارای رنگ ها و طرح های بسیار متنوع میباشند که شما میباسیت با توجه به رنگ دکوراسیون منزل خود آن ها را انتخاب کنید.

Pardezebra5.jpg

Pardezebra6.jpg


استفاده و کنترل پرده زبرا به ۲ مکانیزم امکان پذیر است :

  1. مکانیزم دستی :
    در این روش با استفاده از زنجیر تعبیه شده در کنار پرده می توان نور محیط را تنظیم نمود.
  2. مکانیزم موتوری :
    می توان با تجهیز پرده به یک موتور الکتریکی ظریف و کوچک از سیستم موتوری و ریموت کنترل استفاده کرد که بوسیله آن می توان از فاصله دور عمل بالا و پایین و سایه روشن کردن را بصورت اتوماتیک انجام داد. در این حالت با استفاده از ریموت میتوان به آسانی از انواع حالتهای پرده زبرا استفاده نمود و نور محیط را تنظیم کرد.

Pardezebra7.jpg

 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

موضوعات مشابه